ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۹ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۴
photo_2015-09-22_11-40-05

ریتم نو : تهدید لفظی و یک تفنگ اجرای گروه موسیقی یوتو ( U2  ) را در شهر استکهلمِ سوئد تعطیل کرد.


اجرا در حال آغاز شدن بود که ناگهان از بلندگوهای ورزشگاه به حاضرین اعلام می‌شود باید محل برگزاری اجرا را ترک کنند. سایت خبری Expressen سوئد در گزارشی نوشت:  «پلیس از ورزشگاه Globe گزارشی را دریافت می‌کند که طی آن جوانی بیست و خرده‌ای ساله با یک اسلحه قصد شلیک به یکی از تماشاچیان را دارد.»


تماشاچیان در بیرون از ورزشگاه درحالی‌که نیروهای امنیتی, ورزشگاه را از داخل و همچنین هلی‌کوپترها تماشاچیان را زیر نظر گرفته ، به انتظار ایستاده بودند. زمانی که مشخص شد تهدید امنیتی همچنان پابرجاست تصمیم گرفته شد تا اجرا به شب سه‌شنبه موکول شود.گروه یوتو (U2  ) بیانه‌ای را به شرح زیر در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرد:


بنا بر مسائل امنیتی تماشاچیان حاضر در The Globen شهر استکهلم از محل برگزاری اجرا تخلیه شدند.


ازآنجایی‌که مشکل همچنان باقی ماند و امنیت تماشاچیان در اولویت قرار دارد, نیروهای پلیس به دست‌اندرکاران The Globen و Live Nation اعلام کردند که چاره‌ای جز به تعویق انداختن اجرای امشب و برگزاری آن در شب سه‌شنبه 22 سپتامبر را ندارند و کلیه‌ی بلیت‌های یکشنبه 20 سپتامبر برای سه‌شنبه 22 معتبر هستند.


برگزارکنندگان به خاطر شرایط پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنند  و از تماشاچیان به خاطر درکشان که می‌دانند امنیت آن‌ها در اولویت قرار دارد تشکر می‌کنیم.منبع : ریتم نو


گردآوری و ترجمه : اشکان شاهرخ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه