ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۲۳:۲۸ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۴

ناظری : نمی دانم اجرای شعر و موسیقی فاخر چه مشکلی می تواند داشته باشد؟

ریتم نو : با مخالفت برخی از مسولان شهر تبریز، کنسرت « شهرام ناظری » لغو شد. قرار بود  ،گروه «مولوی»_ در روز  شعر و ادب فارسی و همچنین بزرگداشت « شهریار »_همراه جناب شوالیه حضور داشته باشند و اشعاری از دیوان شمس تبریزی و شهریار، داخل سالن«صدرا»واقع در این شهر برگزار شود.
Nazeri-live-in-Tehran-Ritmeno-2ناظری:نمی دانم اجرای شعر و موسیقی فاخر چه مشکلی می تواند داشته باشد؟

اما علی رقم تمام تلاش ها برای گرفتن مجوز و حتی صدور مجوزهای لازم، در کمال ناباوری این اتفاق به وقوع نپیوست . با وجود  لغو شدن برخی کنسرت های اخیر هم بعید به نظر می رسید این کنسرت لغو شود چرا که  برگزاری کنسرت او و «حافظ ناظری» در تهران باعث به وجود آمدن نوعی راحتی خیال برای طرفداران او شده بود .اما این کنسرت که قرار بود در پنجشنبه ی این هفته شکل بگیرد ملغا شد تا اجرای دوم مهرماهِ «ناگفته »ی ناظریها  نیز در هاله ای از ابهام قرار بگیرد .

«شهرام ناظری» در این خصوص گفت:نمی دانم اجرای شعر و موسیقی  فاخر چه مشکلی می تواند ایجاد کند که عده ای برای لغو کردن آن تلاش کردند.قرار بود در این اجرا اشعاری از دیوان شمس تبریزی و شهریار خوانده شود.مطمئن باشید رخ دادهای این چنینی ضربه ی بزرگی به موسیقی  و همچنین فرهنگ و هنر یک کشور می زند.

در چند ماه اخیر شاهد لغو کنسرتهای خواننده های متعددی در تهران و خصوصا شهرستانها بودیم  که واکنش مخاطبان و حتی عوامل موسیقی را در بر داشته است.

با این وجود ، ناظری دوم شهریور به همراه «حافظ ناظری» در تالار وزارت کشور  اجرایی خواهد داشت؟!علاوه بر این «شهرام ناظری»با گروه مولوی در دومین جشنواره ی موسیقی تهران به روی صحنه خواهد رفت؟!

 

منبع : ریتم نو

نویسنده : فرزین پاک طینت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه