ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۴

شروع ثبت نام دوره های پاییز کارگاه ترانه بابک صحرایی

ریتم نو : کارگاه ترانه بابک صحرایی ثبت نام دوره‌های پاییز را با همکاری ماهنامه هفت نگاه آغاز کرد. طبق روال همیشگی این کارگاه در سال‌های اخیر، دوره‌های جدید نیز در سه سطح مقدماتی، پیشرفته و عالی برگزار خواهند شد. کارگاه ترانه بابک صحرایی در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده و اولین کارگاه ترانه راه اندازی شده در این سال هاست.
IMG_1497

روند کارگاه ترانه بابک صحرایی در این سال‌ها بر پایه آموزش اصول و قواعد ترانه‌سرایی و در کنار آن آموزش مبانی موسیقایی لازمه برای ترانه‌سرایی بوده است. در کنار بحث آموزش، در جلسه‌های این کارگاه همیشه تعدادی از خواننده‌های مطرح و آهنگسازهای نام آشنا نیز حضور دارند. این اتفاق باعث شده روند آموزشی کارگاه ترانه بابک صحرایی حالت کاربردی بیشتری پیدا کند.


رضا صادقی، حامی، مانی رهنما، نیما مسیحا، رستاک حلاج، رضا تاجبخش و شهاب رمضان از جمله چهره‌هایی بوده‌اند که در دوره‌های اخیر کارگاه ترانه بابک صحرایی حضور داشته‌اند.


حضور چهره‌های مطرح موسیقی از یک سو باعث افزایش سودمندی فضای کارگاه ترانه از منظر آموزشی و تجربی می‌شود و از سوی دیگر بستری برای همکاری هنرجویان کارگاه ترانه با این خواننده‌ها و آهنگسازهای نام آشنا ایجاد می‌کند.


تلفن‌های روابط عمومی و ثبت نام در کارگاه ترانه بابک صحرایی عبارتند از: ۸۸۹۲۱۵۴۴ - ۸۸۹۱۱۷۰۱منبع : ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه