ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۲۰:۲۷ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۴

رامین صدیقی به عنوان برترین ناشر جهان سال 2015 انتخاب شد

ریتم نو: رامین صدیقی‌ (مدیر نشر هرمس) به عنوان ناشر برتر سال از سوی ( Womex ) انتخاب شد.
P-11-1

 

 

هیئت داوران این فستیوال با انتخاب وی به عنوان ناشر برتر سال؛ درباره او و نشر هرمس نوشتند:‌ کار و تلاش بنیانگذار هرمس رامین صدیقی در صحنه موسیقی ایرانی باعث ایجاد نقاط عطف مهم و زیادی در کمک به ایجاد یکی از اولین راه‌های قانونی برای خرید موسیقی از غرب (از طریق هرمس) و  ترویج موسیقی ایران در مقیاس جهانی شده است.

رامین صدیقی دوم آبان (24 اکتبر) در میزگردی به همراه لادن نوشین(استاد اتنوموزیکولوژی در لندن) در بوداپست طی یک جلسه کنفرانسی؛ درباره‌ی دستاوردهای خود و نشر هرمس صحبت می‌کند.اکسپو Womex از 21 تا 25 اکتبر در بوداپست برگزار می‌شود و رامین صدیقی در آخرین روز این همایش (سوم آبان ماه) جایزه خود را از سوی هیئت داوران دریافت می‌کند.این اکسپو هرساله با محوریت موسیقی ملل؛ فعالان برتر عرصه‌های گوناگون خلق و انتشار آثار موسیقی را انتخاب کرده و طی مراسمی از آنها تقدیر می‌کند.

 

گفتنی است نشر هرمس در سال 1379 آغاز به کار کرد و در این سال‌ها به عنوان یکی از بهترین ناشران موسیقی تخصصی معرفی که تولیدات این نشر  به صورت رسمی در ایران و بسیاری از کشورها همچون آلمان، فرانسه، بلژیک، ایتالیا، یونان،ترکیه و... عرضه می‌شود. نشر هرمس همکاری‌های فراوانی با موزیسین‌ها و شرکت های خارجی و همچنین برگزاری کنسرت‌ها را در کارنامه کاری خود دارد.

 

منبع : ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه