ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۳ - ۱۹ تير ۱۳۹۴

میثم ابراهیمی از اجرای زنده به همراه ارکستر در تلویزیون خبر داد

ریتم نو : میثم ابراهیمی ،خواننده تیتراژ سریال « دردسرهای عظیم » به کارگردانی برزو نیک نژاد از اجرای زنده در تلویزیون و همچنین برگزاری اولین کنسرتش خبر داد.
 

meysam ebrahimi

 


 

با پخش سری دوم سریال پر بیننده دردسرهای عظیم در شب‌های رمضان ، همچنان تیتراژ سری اول با صدای ابراهیمی پخش می شود که زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر تیتراژ پس از وقفه در پخش این سریال به گوش رسید. ابراهیمی درمورد این شنیده ها به خبرنگار « ریتم نو » گفت: « دو قطعه جدید برای این مجموعه ،توسط من ساخته شده است که هنوز تصمیم نهایی در مورد این ساخته ها صورت نگرفته است. احتمال دارد از این ساخته ها به عنوان دو قطعه میانی استفاده شود و  یا اینکه یکی از این دوقطعه به تیتراژ اختصاص پیدا کند اما هنوز هیچ موضوعی در این خصوص قطعی نیست»

ابراهیمی که ساخت این دو قطعه موسیقایی برای سریال سری دوم دردسرهای عظیم جدیدترین کارهایش محسوب می‌شود درمورد برنامه ریزی برای اولین اجرای کنسرتش در تهران تصریح کرد: « به احتمال بسیار زیاد ، در اوایل شهریورماه اولین کنسرتم در تهران برگزار می شود»

وی در پایان درمورد اعلام حضورش به همراه رهبر ارکسترش « انوشیروان تربتی » در روز عید فطر، گفت: «این صحبت به اجرای زنده موسیقی همراه با ارکسترم از شبکه سوم سیما مربوط می شود که زمان آن مصادف با عید سعید فطر است که احتمال دارد تصویر سازها را نمایش ندهند.»

 

 

منبع: ریتم نو

نویسنده: فرزین پاک طینت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه