ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۹۸۵۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

 «لحظه شماری» با صدای محمد قریشی در راه بازار

اثر عاشقانه «لحظه شماری» به آهنگسازی و خوانندگی محمد قریشی، به زودی با مجوز وزارت ارشاد منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.
به گزارش ریتم نو، محمد قریشی، ترانه سرا، آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ خبر داد: به زودی بعد از تکمیل مراحل ساخت موسیقی با قطعه «لحظه شماری» بصورت رسمی و با مجوز دفتر موسیقی وزارت ارشاد فضایی عاشقانه را با مخاطبان به اشتراک خواهم گذاشت.
وی افزود: اثر تازه ام پس از انتشار دو آلبوم و تک آهنگ های متعددی که در فضاهای مجازی ارائه کرده ام قرار است منتشر شود و خوشحالم که پیش از این هم با اقبال و استقبال شایسته ای از سوی مخاطبان مواجه بوده ام. این امر مشوق من برای فعالیت بیشتر بوده و امیدوارم اتفاقات خوشایندی در آینده رقم بخورد.
قریشی، پیش از این دو آلبوم «لحظه های خاص» و «عادت نمی کنم نرو» را به انتشار رسانده و با تک آهنگ های بهش بگو، خلاصم کن، کجا رفته بودی و بگو چیکار کنم در میان مخاطبان شناخته شده است. خالق آلبوم های لحظه های خاص و عادت نمی کنم نرو در توضیح بیشتر گفت: اخیرا برخی از آثار من به شکل فردی و یا در قالب گروهی با نام گروه «آبان» تولید شده است، همچنین آهنگ عشقم از آلبوم لحظه های خاص برای تیتراژ یک فیلم مورد استفاده قرارگرفته است. ناگفته نماند باعث افتخار من است که به یاد شهدای حادثه پلاسکو اثری را منتشر کرده ام که در فضای مجازی همدردی و حزن خود را به اشتراک گذاشتم و قطعه ای را نیز به احترام سردارِ شهید قاسم سلیمانی خوانده ام تا ادای دینی به این شخصیت بزرگ کرده باشم.
این ترانه سرا و موزیسین موسیقی پاپ در پایان خاطر نشان کرد: پروسه اخذ مجوز از مراحل سخت برای یک هنرمند است و همه می دانیم که برای این موضوع از چندین خوان باید عبور کرد. بحمدلله پیگیر اخذ مجوز نشر رسمی برای این قطعه هستیم و در صدد هستم تا پس از طی پروسه های دیگر برای اجراهای زنده نیز اقدام نمایم و آثار دیگری را هم در قالب تک آهنگ در دست انتشار دارم.
شایان ذکر است که «لحظه شماری» به آهنگسازی، ترانه سرایی و خوانندگی محمد قریشی و تنظیم مصطفی خسروی با تهیه کنندگی خانم آل ابراهیم به زودی از طریق رسانه های رسمی انتشار موسیقی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه