ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۹۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - ۱۱ آبان ۱۳۹۸
30 آبان در سالن وزارت کشور 

کنسرت «اِمو بند» برگزار می‌شود 

گروه موسیقی «اِمو بند» برای نخستین بار درسالن وزارت کشور روی صحنه می‌رود.
به گزارش ریتم نو، «اِمو بند» که چندسالی هست فعالیت های هنری خود را در قالب انتشار آلبوم و تک آهنگ آغاز کرده و توانسته موفقیت هایی را هم در بین دوستداران موسیقی پاپ تجربه کند، پس از چند کنسرت در سالن میلاد نمایشگاه و برج آزادی، نخستین اجرای بزرگ خود را در تاریخ 30 آبان در سالن وزارت کشور روی صحنه خواهد برد. 
افشین کامیار، میثم کمالی و سعید قنبرپور خواننده های «اِمو بند» هستند و قطعاتی چون: «هرجا که باشی، احساس عجیب، شبت بخیر، نمیری از ذهنم بیرون، انقدر خوبی، حال دل من، عادت، پاییز، بیا برگرد و سرد شدی» از جمله قطعات محبوب این گروه موسیقی پاپ است که در کنسرت پیش رو اجرا خواهند شد. 
«اِمو بند» در تلاش است با اجرای قطعات و آثار جوان پسند و در ادامه سیاست گذاری های کاری خود برای جذب این قشر از مخاطب موسیقی، آثار خود را در اختیار دوستداران موسیقی قرار دهد و اجرای پرطرفدار این گروه در جشنواره نوروزی نارنجستان  باعث شد آنها بیش از پیش مورد توجه دوستداران هنر قرار بگیرند. 
کنسرت 30 آبان «اِمو بند» به تهیه کنندگی «محمد بِلقدر» و تحت امتیاز موسسه «نوای نی لبک شرقی» در تهران برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این اجرا هم در سایت «ایران کنسرت» آغاز شده است.
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه