ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۹۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۸

بازگشت ایمان شکورزاده با استعدادهای عصر جدید

ایمان شکورزاده قصد دارد با معرفی چند استعداد جدید بار دیگر وارد عرصه موسیقی شود.
به گزارش ریتم نو، ایمان شکورزاده تهیه کننده عرصه موسیقی است که پس از مدتی دوری از این عرصه، اکنون قصد دارد تا فعالیت های تهیه کنندگی‌اش را از سر بگیرد.
شکورزاده درباره سال های دوری اش از عرصه موسیقی می گوید: اتفاق هایی در گذشته برایم رخ داد که موجب دوری‌ام از فضای موسیقی شد. در سال 1394 با یکی از ارکسترهای ایرانی کارم را به عنوان سرپرست ارکستر شروع کردم. بعد از آن با موسسه ای قرارداد امضا کردیم و قرار بود با همین موسسه کنسرت هایی به صحنه ببریم و بنا به دلایلی این همکاری شکل نگرفت.
وی ادامه می دهد: متاسفانه کسانی بودند که نمی خواستند من در عرصه موسیقی و تهیه کنندگی حضور داشته باشم اما به لطف خدا امروز دوباره به این عرصه بازگشته ام و می خواهم با قدرت به کارم ادامه دهم. دوست ندارم نگاه بدی به گذشته داشته باشم، به هر حال گذشته درس های زیادی برایم داشت. تجربه هایی در گذشته به دست آوردم که در آینده به دردم می خورد.
شکورزاده درباره سابقه اش در عرصه موسیقی می گوید: خودم موسیقی خوانده ام و عاشق موسیقی هستم. تقریبا چهار سال از فضای موسیقی دور بودم. اکنون با برنامه ریزی و با تصمیم های جدید آمده ام که دوباره فعالیتم در عرصه موسیقی را از سر بگیرم.
وی ادامه می دهد: شکر خدا برای این کار در همین ابتدا با فرشاد دهنوی یکی از آهنگسازان و نوازندگان خوب موسیقی ایران به توافق رسیده ایم تا همکاری دراز مدتی داشته باشیم. می خواهیم با آقای دهنوی مسیری درست کنیم تا خوانندگانی جدید به موسیقی ایران معرفی شوند.
این تهیه کننده می گوید: پس از ماه های محرم و صفر با خواننده ای جدید اجراهای رسمی‌مان را شروع می کنیم. این خواننده محمدمهدی اکبری با نام هنریِ «سام رایان» یکی از استعدادهای برنامه «عصر جدید» است. همکاری با دو خواننده دیگر را هم شروع کرده ام که یکی کیوان حسینی فر و دیگری مسعود مقدم است که بی شک از استعدادهای خوب موسیقی ایران خواهند بود.
 
بازگشت ایمان شکورزاده با استعدادهای عصر جدید
 
شکورزاده تاکید می کند: در مسیری که در پیش داریم از همکاری با خوانندگان و کسانی که در زمینه موسیقی استعداد و توانایی دارند استقبال می کنم. دوست دارم فضا و مسیری را شروع کنم که بتواند راه را برای استعدادهای عرصه موسیقی هموارتر کند.
وی درباره شیوه فعالیتش در عرصه تهیه کنندگی می گوید: اساس کار ما این است که خوانندگانی را به موسیقی ایران معرفی کنیم که نام و نشانی ندارند ولی توان این را دارند که در آینده از آنها بسیار بشنویم. مهم این است که ما بتوانیم چهره های جدید را به موسیقی معرفی کنیم.
ایمان شکورزاده از تهیه کنندگان عرصه موسیقی است که بازگشت دوباره اش به این عرصه می تواند موجب معرفی چهره ها و استعدادهایی جدید به موسیقی ایران شود. او در عرصه هنری با نام «ایمان شکوری» فعالیت می کند.
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه