ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۲۰:۴۶ - ۲۹ شهريور ۱۳۹۸
به عنوان تنها نماینده از کشور ایران

علیرضا قربانی در فستیوال قونیه روی صحنه می‌رود

علیرضا قربانی در فستیوال بین‌المللی  موسیقی عرفانی «قونیه» روی صحنه می‌رود.
به گزارش ریتم نو، این خواننده سرشناس موسیقی ایرانی قرار است روز بیست و پنجم سپتامبر برابر با سوم مهرماه در این فستیوال اجرای زنده داشته باشد. علیرضا قربانی در این برنامه با همراهی سامان صمیمی، پویا سرایی، میلاد محمدی و زکریا یوسفی روی صحنه می‌رود. قرار است اجرای قربانی و گروهش در کنگره مرکزی سلجوقلو برگزار شود. 
فستیوال قونیه یکی از معتبرترین رویدادهای موسیقی کشور ترکیه است که همه ساله میزبان هنرمندان سرشناسی از اقصی نقاط جهان است. در شانزدهمین دوره این رویداد فرهنگی هنری که طی روزهای 22 تا 30 سپتامبر ۲۰۱۹ برقرار خواهد بود هنرمندان و گروه‌هایی از ایران، آمریکا، ترکیه، روسیه، نروژ، یونان، تاجیکستان و جمهوری تیوا اجرای زنده خواهند داشت و در سال‌های گذشته چند خواننده و گروه از ایران به فستیوال موسیقی قونیه دعوت شده بودند. علیرضا قربانی تا کنون در چند دوره از این فستیوال بین‌المللی موسیقی و با اجرای آثار مختلفی از موسیقی ایرانی حضور داشته است.
 
علیرضا قربانی در فستیوال قونیه روی صحنه می‌رود
 
علیرضا قربانی این روزها در تدارک تولید قطعات جدید است. او در نیمه اول امسال 43 سانس کنسرت «با من بخوان» را در تهران روی صحنه برد و در ادامه تور با من بخوان را در شهرهای مختلف ایران برگزار کرد که در ادامه و بعد از ایام محرم و صفر در شهرهای مختلف ایران این تور کنسرت را ادامه خواهد داد. او همچنین در ماه آگوست امسال و به دعوت مرکز فرهنگی آسیا در شهر گوانجوی کره جنوبی برای شرکت در فستیوال بین‌المللی موسیقی گوانجو روی صحنه رفت.
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه