ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۹۳۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

هیراد با اجرای خوشم میاد به صحنه رفت

کنسرت حمید هیراد شب گذشته و با اجرای تازه‌ترین اثرش در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
هیراد با اجرای خوشم میاد به صحنه رفتبه گزارش ریتم نو، کنسرت حمید هیراد شب گذشته دوشنبه 14 مرداد 1398 در برج میلاد و طی دو سانس برگزار شد. هیراد در این کنسرت گزیده‌ای از آثارش را برای مخاطبانش خواند.
این کنسرت با قطعه‌ی «معشوق» آغاز شد. در ادامه نوبت به قطعه‌ی «مستم کن» رسید که برای اجرای این قطعه چند نوازنده‌ی دف به صحنه آمدند تا با دف‌نوازی اجرای این قطعه را همراهی کنند.
«رسوایی» قطعه‌ی بعدی این کنسرت بود. در ادامه باز هم دف‌نوازان به صحنه بازگشتند تا این بار قطعه‌ی «خدا» را اجرا کنند.
هیراد در ادامه قطعه‌ی «عشق» را اجرا کرد و سپس به سراغ قطعه‌ی «انفرادی» رفت. این بار هم هنگام اجرای قطعه‌ی «انفرادی» صحنه با نورهای قرمز در برگرفته شد. معمولا در کنسرت‌های هیراد، این قطعه مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد و نگاه ویژه‌ای به این قطعه دارند. این قطعه از جدی‌ترین و با مفهوم‌ترین آثار موسیقی پاپ طی چند سال گذشته است که فضای تنهاییِ انسان امروزی را روایت می‌کند.
پس از اجرای قطعه‌ی انفرادی هواداران هیراد به طور ممتد و برای دقایقی به تشویق این خواننده پرداختند.
تازه‌ترین اثری که با صدای حمید هیراد منتشر شده،‌ قطعه‌ی «خوشم میاد» است. هیراد این قطعه را هم در کنسرت شب گذشته اجرا کرد.
«نیمه جان»، «یار»، «شوخیه مگه»، «ماه من»، «بارون»، «دلارام» و «هل‌هله» قطعه‌های بعدی این کنسرت بودند.
حماد گلچهر نوازنده گیتار، مجید مصطفایی نوازنده گیتار بیس، کسری جدیدزاده نوازنده سازهای بادی، اشکان پورفرخ نوازنده پرکاشن، مهدی شفیعی نوازنده درام و حسین نظری رهبر ارکستر، هنرمندانی بودند که شب گذشته در کنار هیراد به اجرای برنامه پرداختند.
انتهای پیام/


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه