ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

آلبوم «بهار جاهد» با صدای امیرمسعود امیری رونمایی می‌شود/ «ساقیا» را بشنوید

آلبوم «بهار جاهد» با صدای «امیرمسعود امیری» دهم مرداد منتشر می‌شود. این اثر شامل هفت تصنیف از مرحوم «محمدعلی امیرجاهد» است که با تنظیم‌های سعید هنرمند و امین میرزایی ارائه خواهد شد.
آلبوم «بهار جاهد» با صدای امیرمسعود امیری رونمایی می‌شود/ «ساقیا» را بشنویدبه گزارش ریتم نو، آلبوم جدید امیرمسعود امیری شامل هفت قطعه است و مجید حسابی، سعید هنرمند و امین میرزایی نوازندگان این مجموعه هستند. این آلبوم با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری اصفهان تهیه شده است و از سوی پخش «رها» در بازار توزیع خواهد شد. همچنین قرار است روز پنجشنبه دهم مرداد مراسم رونمایی از آلبوم بهار جاهد برگزار شود. این برنامه از ساعت 16 الی 18 به میزبانی نشر ثالث واقع در خیابان کریمخان تهران برگزار می‌شود. قرار است در این مراسم علاوه بر امیرمسعود امیری، جمعی از عوامل اثر و همچنین چند هنرمند سرشناس سخنرانی داشته باشند. 
امیرمسعود امیری یکی از خوانندگان باسابقه موسیقی ایرانی است که طی سال‌های اخیر ضمن انتشار چند مجموعه آثار، حضور پررنگی در زمینه تدریس آواز در تهران و اصفهان و چند شهر دیگر ایران داشته است. این هنرمند در زمینه تدریس نوازندگی و همچنین ساخت ساز هم فعالیت‌های زیادی طی سال‌های اخیر داشته است.
همچنین در آستانه انتشار آلبوم بهار جاهد قطعه «ساقیا» از این مجموعه با صدای امیرمسعود امیری در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد که می توانید از اینجا بشنوید و درصورت تمایل دانلود کنید.
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه