ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۹۰۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
خواننده پاپ در بیمارستان بستری شد

عدم هوشیاری بهنام صفوی به دلیل مصرف روزانه دارو برای درمان

مدیر برنامه‌های «بهنام صفوی» گفت: بهنام صفوی طی پانزده روز گذشته به علت وخیم شدن وضعیتش برای درمان به بیمارستانی در اصفهان منتقل و بستری شد.
عدم هوشیاری بهنام صفوی به دلیل مصرف روزانه دارو برای درمانبه گزارش ریتم نو، رضا فوادیان مدیر برنامه‌های بهنام صفوی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان در خصوص آخرین وضعیت بهنام صفوی گفت: بهنام صفوی طی پانزده روز گذشته به علت وخیم شدن وضعیتش برای درمان به بیمارستانی در اصفهان منتقل و بستری شد.
وی در همین راستا ادامه داد: بعد از مدت‌ها که وضعیت جسمانی بهنام صفوی پایدار بود به دلیل کاهش اکسیژن خون و همچنین ضعف جسمانی و کسالت به این بیمارستان در اصفهان منتقل شد و همچنان در همین بیمارستان بستری است.
مدیر برنامه‌های بهنام صفوی با اشاره به وضعیت کنونی وی تأکید کرد: خوشبختانه بعدازاین دوره از درمان و بستری شدن هم‌اکنون حال بهنام بسیار بهتر از قبل شده و دوباره وضعیت نسبتاً پایداری را پیداکرده است.

فوادیان درباره وضعیت هوشیاری بهنام صفوی اظهار کرد: بهنام صفوی در طول مدت‌زمان درمان بیماری‌اش کاملاً در حالت استراحت است و به دلیل مصرف روزانه دارو برای درمان هوشیاری کاملی ندارد. به همین دلیل زیاد به گپ و گفت نمی‌نشیند که از وضعیت روحی وی بتوانم اطلاعات دقیقی بدهم.
وی درباره زمان ترخیص این خواننده پاپ اضافه کرد: واقعیت امر اینکه چه زمانی بهنام صفوی از بیمارستان مرخص شود به تشخیص کامل پزشکان است اما با توجه به بهبود روند درمانی و پایدار شدن وضعیتش به‌احتمال فراوان به‌زودی مرخص شده و بار دیگر برای مراقبت و نگهداری به خانه منتقل خواهد شد.
فوادیان خاطرنشان کرد: طی این مدت که بهنام در خانه پدری مراقبت و نگهداری می‌شود بسیاری از دوستان پیگیر وضعیت وی شدند و خوانندگانی مثل سیروان و زانیار خسروی به ملاقات وی آمده‌اند.

منبع: میزان
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه