ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
نخستین کنسرت رسمی خواننده "انرژی مثبت" برگزار شد

دیدار فرزاد فرخ با هشت هزار هوادار

فرزاد فرخ چهره جدید و محبوب موسیقی پاپ کشورمان، نخستین کنسرت رسمی‌اش را با اجرای قطعه‌های آلبوم «انرژی مثبت» در تهران و طی چهار سانس برگزار کرد و میزبان هشت هزار نفر در این اجراها شد.
دیدار فرزاد فرخ با هشت هزار هواداربه گزارش ریتم نو، فرزاد فرخ که از چهره‌های جدید موسیقی پاپ به شمار می‌رود، نخستین کنسرت خود را قرار بود در دو سانس و در روز شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار کند. اما استقبال هواداران این خواننده باعث شد که این اجرا برای دو سانس دیگر و در تاریخ هشتم اردیبهشت در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تمدید شود.
درنهایت حدود هشت هزار نفر در نخستین اجراهای فرزاد فرخ به استقبال این خواننده آمدند تا شروعی باشکوه برای این خواننده رقم بزنند. این کنسرت به اجرای قطعه‌های آلبوم «انرژی مثبت» اختصاص داشت.
نکته جالب در این کنسرت جمله‌های عاشقانه‌ای بود که گاهی پیش از شروع قطعه‌ها بر روی مانیتور صحنه نقش می‌بست.
«حس ناب به هم هدیه بدیم»، «دوست داشتنت اندازه ندارد وقتی تمام کشور وجودم سرزمین حکمرانی توست» و «عشق ورزیدن ناب‌ترین حس دنیاست»؛ این جمله‌هایی بودند که در طول کنسرت فرزاد فرخ بر روی مانیتورها نقش می‌بست.
«گل قرمز»، «اهل عاشقی» و «لبخند» نخستین قطعه‌هایی بود که فرزاد فرخ در کنسرتش خواند. فرم اجرا و توان خواننده در بخش‌های مختلف کنسرت، نوید حضور خواننده‌ای باکیفیت استاندارد در موسیقی پاپ کشورمان را می‌دهد.

دیدار فرزاد فرخ با هشت هزار هوادار

«خواب» قطعه‌ی بعدی این کنسرت بود. فرخ پیش از اجرای این قطعه گفت: «این قطعه را برای روح پدرم ساختم. مطمئنم که اکنون در سالن حضور دارد و امیدوارم برایش پسر خوبی بوده باشم. این قطعه را به تمام پدر و مادران آسمانی تقدیم می‌کنم.»
پس از اجرای قطعه‌ی «خواب» فرزاد فرخ از صحنه پایین رفت تا مادرش را به‌عنوان قهرمان زندگی‌اش معرفی کند و او را در آغوش بکشد.
«قلبم باهاته» و «دیوار» قطعه‌های بعدی بودند. قطعه‌ی «دُردانه» را تقریباً همه سالن با فرزاد فرخ همخوانی کردند. نکته مهم در اجرای قطعه‌های این کنسرت، انرژی مثبتی بود که در تمام بخش‌های این اجرا جاری بود و این درست مانند نامِ نخستین آلبوم فرزاد فرخ بود.
فرخ بارها در طول کنسرت برای هواداران حاضر در سالن و البته تمام مردم ایران آرزوی شاد بودن کرد و از هواداران خواست که انرژی مثبت داشته باشند و با تشویق‌هایشان به همدیگر انرژی مثبت بدهند.

دیدار فرزاد فرخ با هشت هزار هوادار

این خواننده جوان پیش از اجرای قطعه «هوای تو» خطاب به هوادارانش گفت: «این نخستین قطعه‌ای بود که با صدای من منتشر شد. از همتون می‌خوام که نور گوشی‌هاتون رو روشن کنید و فضای سالن رو ستاره بارون کنید تا با هم این قطعه رو بخونیم.»
هنگام اجرای قطعه‌ی «هوای تو» سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی پر از ستاره شده بود و بازهم شاهد همخوانیِ یک‌صدای تماشاگران با فرزاد فرخ بودیم.
اتفاق جالب دیگری که در کنسرت فرزاد فرخ رخ داد، وقتی بود که فرخ از هوادارانش خواست، تا قطعه‌ی «هوای تو» را با هم همخوانی کنند. این قطعه بدون موزیک و فقط با آواز فرزاد فرخ و البته دو هزار مخاطب حاضر در سالن همخوانی شد.

دیدار فرزاد فرخ با هشت هزار هوادار

«عاشق خجالتی» و «انرژی مثبت» قطعه‌های بعدی این کنسرت بودند.
فرزاد فرخ پیش از اجرای قطعه‌ی «حس بیخیالی» گفت: «این قطعه ماجرای زندگی شخصی منه. قرار نبود این قطعه در آلبوم «انرژی مثبت» باشد، اما به پیشنهاد آقای اردستانی این قطعه را در آلبوم گذاشتیم و به‌شدت موردتوجه هواداران قرار گرفت.»
«دیوونه برگرد» آخرین قطعه‌ی این کنسرت بود. اما با اصرار حاضران در سالن، قطعه‌های «هوای تو» و «رویای من» برای بار دوم اجرا شدند.

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه