ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۳ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸

محمد اصفهانی خواننده سرشناس پاپ به عصر جدید پیوست

محمد اصفهانی خواننده سرشناس پاپ به عنوان مدرس برای آموزش به راه‌یافتگان به مرحله نهایی به بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، «عصرجدید» پیوست.
محمد اصفهانی خواننده سرشناس پاپ به عصر جدید پیوستبه گزارش ریتم نو، با پایان یافتن مرحله مقدماتی بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، «عصرجدید» وارد مرحله‌ای تازه شده است؛ مرحله‌ای حساس که مدرسان از حوزه‌های گوناگون هنری و ورزشی و سرگرمی، راه‌یافتگان به مرحله نهایی را آموزش می‌دهند تا همه چیز، مهیای ضبط قسمت‌های فینال شود.
‏‎تا به اینجا مجموع راه‌یافتگان به فینال با رای مستقیم هیات داوران و آرای مردمی و دریافت‌کنندگان اعتبارنامه طلایی، جمعی با ۶۹ اجرا را شکل داده‌اند که قرار است فرصتی یک‌هفته‌ای را با آموزش مدرسان جدید طی کنند؛ فرصتی که از دو‌ روز پیش آغاز شده است و گروه آموزش‌دهندگانی که تاکنون محمد اصفهانی، خواننده سرشناس پاپ و ارشا اقدسی، طراح حرکات بدلکاری آثار نمایشی را در جمع خود قطعی می‌بیند. به این دو نفر، اساتید نام‌آشنای دیگری در روزهای آتی اضافه خواهند شد.
‏‎با تکمیل شدن کادر مربیان و با پایان یافتن فرصت مهارت‌آموزی، هیات اصلی داوری، فینالیست‌های «عصرجدید» را انتخاب می‌کنند و ضبط دوره نهایی اولین فصل از بزرگترین مسابقه استعداد‌یابی ایران به تهیه کنندگی احسان علیخانی آغاز خواهد شد.
‏‎قسمت بیست و پنجم(آخرین قسمت) از فصل مقدماتی این برنامه، یکشنبه آینده ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
تاکنون محمد اصفهانی در تیتراژ سریال های رستگاران، زیر هشت و تا ثریا و در آلبوم «بی واژه» با آریا عظیمی نژاد همکاری داشته است.منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه