ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
جزئیاتی از تمدید این کنسرت و نخستین نقل‌قول رسمی لئو روخاس درباره این اجرا

با موسیقی‌ام برای ایرانی‌ها آرامش هدیه می‌آورم

هنرمند اکوادوری که برگزاری کنسرتش در ایران بار دیگر خبرساز شده، پس از تمدید اجرای برنامه‌اش برای ششمین سانس در تهران در اسفندماه امسال، از برگزاری کنسرتی با برنامه‌های ویژه در برج میلاد خبر داد.
با موسیقی‌ام برای ایرانی‌ها آرامش هدیه می‌آورمبه گزارش ریتم نو، کنسرت «لئو روخاس» که پیش‌ازاین قرار بود در تاریخ 16و 17 اسفند در برج میلاد روی صحنه برود، بنا به اعلام تهیه‌کننده این کنسرت برای دو سانس دیگر در تاریخ 20 اسفند تمدید شد تا سرخ‌پوست محبوب اواخر امسال در شش سانس میزبان دوستداران این سبک موسیقی در ایران باشد. 
لئو روخاس در نخستین نقل‌قول رسمی خود درباره اجرا در ایران گفت: «خبر استقبال از کنسرتم در ایران بسیار برای من هیجان‌انگیز است. من از کیلومترها دورتر به سرزمین شما ایرانی‌ها می‌آیم و آشنایی با این فرهنگ و ادبیات که از تاریخی کهن و خوش‌نام در جهان برخوردار است، برای من جذابیت‌های زیادی دارد.»
وی افزود: «برای اجرای جدیدم در ایران برنامه‌ریزی زیادی کرده‌ام و با موسیقی‌ام برای ایرانی‌ها آرامش هدیه می‌آورم. در فرهنگ ما موسیقی ارتباطی نزدیک با آرامش درون انسان دارد و بخش بزرگی از این آرامش، از طبیعت و اصواتش نشاط می‌گیرد. اجرا در سالن ایران در کنسرت قبلی برای من خاطرات زیادی را در پی داشت و این بار قطعاً باانرژی بیشتری به اجرای برنامه خواهم پرداخت.»
پس از کنسرت قبلی این خواننده در ایران که نوروز سال گذشته در برج میلاد برگزار شد، مخاطبان موسیقی از تجربه حضور در سالن در فضای مجازی نوشته بودند و متفق‌القول اعتقاد داشتند که این اجرا آرامش و انرژی خاصی را برای آن‌ها در پی داشته است و شنیدن این موسیقی همیشه برای همه توصیه‌شده است. همین موضوع راز محبوبیت این سرخ‌پوست هنرمند است.
کنسرت لئو روخاس به تهیه‌کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی (موسسه رنگین کمان هنر جوان) در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت‌فروشی سانس های تمدیدی در سایت tik8 آغاز شده است.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه