ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
به آهنگسازی مجید ناظم پور؛

گفتگوی عود و گیتار شنیدنی می‌شود / میزبانی «زریاب» در تالار وحدت

کنسرت هم‌نوازی عود و گیتار «زریاب» به سرپرستی و آهنگسازی مجید ناظم پور یازدهم اسفندماه به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.
گفتگوی عود و گیتار شنیدنی می‌شود / میزبانی «زریاب» در تالار وحدتبه گزارش ریتم نو، کنسرت همنوازی عود و گیتار «زریاب» به سرپرستی و آهنگسازی مجید ناظم پور ساعت 21:30 روز شنبه یازدهم اسفندماه به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» و همکاری موسسه فرهنگی هنری «سرای عود زریاب» در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. 
در این کنسرت که با هم‌نوازی ساز باستانی عود و همراهی انواع گیتار و سازهای کوبه‌ای همراه خواهد بود، قطعاتی منتخب از آلبوم پرمخاطب «زریاب» به آهنگسازی مجید ناظم پور نوازنده شناخته‌شده عود، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی اجرا می‌شود. آهنگساز در این اثر کوشیده بود تا سه ژانر موسیقایی ایرانی، عربی و فلامنکو را درهم‌آمیخته و فضایی جدید را خلق کند. 
ناظم پور در این کنسرت تصمیم دارد محتوای آلبوم «زریاب» را  که جزو پرشنونده‌ترین موسیقی‌های پخش‌شده از رادیو است، به شکل وسیع‌تر به همراه سازهای مدرن الکترونیک اجرا کند.
امیرحسین حمیدی نوازنده گیتار، بنیامین مباشر امینی نوازنده گیتار، سهراب علیجانی نوازنده گیتار بیس، شایان میر غفوری نوازنده گیتار الکتریک، سیاوش معصومی نوازنده کوزه، مهرزاد املشی نوازنده کاخن و داربوکا، افشین هنرور نوازنده بندیر و تمبک و مجید ناظم پور آهنگساز، سرپرست گروه و نوازند عود، گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می‌دهند. 
کنسرت هم‌نوازی عود و گیتار «زریاب» به سرپرستی و آهنگسازی مجید ناظم پور ساعت 21 روز شنبه یازدهم اسفندماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند از طریق موسسه فرهنگی و هنری «راد نواندیش» با شماره ۸۸۵۲۸۱۴۷ و ۸۸۵۲۸۱۴۸ تماس و یا به‌صورت اینترنتی از طریق سامانه «ایران کنسرت» مراجعه کنند. 


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه