ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
آلبوم «دنیای نو» دومین آلبوم تلفیقی منتشر شد

کاکوبند: ما در اندیشه و آرزوی جهانی نو هستیم

دومین آلبوم رسمی «کاکوبند» به نام «دنیای نو» از صبح امروز در سراسر کشور منتشر شد.
کاکوبند: ما در اندیشه و آرزوی جهانی نو هستیمبه گزارش ریتم نو، اعضای این گروه در روز انتشار آلبوم جدیدشان خطاب به مخاطبان این سبک موسیقی و دوستدارانشان نوشته‌اند: «ما همه در دنیای قلب‌هایمان باهم برابریم و به هم نیازمند. و ما در اندیشه و آرزوی جهانی نو هستیم. جهانی که در آن سنگ‌های تنها و کوچک بیابان محترم‌اند. جهانی که در آن صدای قلب‌ها شنیده می‌شود. جهانی که در آن تنی دربند نیست. دلی آزرده نیست. طبیعت افسرده نیست. امروز روی درختان را بوسیدم. مه را در آغوش کشیدم و در خاک خوابیدم. به امید جهانی نو، آری... به امید آن روز.»
این آلبوم در هفت قطعه به نام‌های: «طغیان، دنیای نو، بیابانی، وانیا،عشق، رویای فردا، دعوت» منتشر شده است. 
 کاکوبند در این آلبوم از «نیما صرافی مهر» به‌عنوان آهنگساز، تنظیم‌کننده، میکس و مسترینگ، «امیر علیزاده» (مشاور تنظیم،آهنگسازی، طراحی ریتم و صدا) و «پویا صرافی مهر» (ملودی ساز و مشاور در آهنگسازی و تنظیم) برای فرایند تولید «دنیای نو» بهره برده است و خوانش آوای این قطعات هم به عهده نیما و پویا صرافی مهر بوده است.
سبک خاص و تعریف متفاوت «کاکوبند» از موسیقی تلفیقی و مرزبندی نامحدودی که برای مخاطبانش در نظر دارد، باعث شده آثار کاکوبند برای علاقه‌مندان به موسیقی جالب‌توجه باشد.
دغدغه اصلی این گروه حضور در بازار جهانی موسیقی ست و برای رسیدن به این مهم سال‌هاست اعضای کاکوبند در حال تکاپو و پژوهش‌اند.
کنسرت «کاکوبند» پس از مدت‌ها دوری از صحنه با شمایل جدید و اجرای قطعات آلبوم جدیدشان پنجشنبه 9 اسفند در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد و بلیت‌فروشی آن نیز در سایت TIK8 آغازشده است. 
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه