ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد

اُپرای «هفت شهر عشق» اسفندماه در سالن اسپیناس پالاس روی صحنه می‌رود

اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق» که قرار بود دی‌ماه امسال در سالن وزارت کشور روی صحنه رود با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد، اسفندماه در سالن اسپیناس پالاس روی صحنه خواهد رفت.
اُپرای «هفت شهر عشق» اسفندماه در سالن اسپیناس پالاس روی صحنه می‌رودبه گزارش ریتم نو، علی آقایی نسب (تهیه‌کننده اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق») در توضیح روند اتفاقات پیش‌آمده برای اجرای این برنامه گفت: «چند هفته سخت را گذراندیم و برای روی صحنه رفتن این برنامه واقعاً انرژی زیادی از ما رفت. تشکر ویژه‌ای دارم از اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد و معاونت نمایشی که به‌شدت پیگیر حل مشکلات ناخواسته بودند و اگر همکاری این دوستان نبود قطعاً دیگر امیدی به اجرای این برنامه نداشتیم.»
آقایی نسب افزود: «با همکاری وزارت ارشاد در مرکز هنرهای نمایشی، پیش‌بینی روی صحنه رفتن این برنامه در سالن اسپیناس پالاس در اسفندماه را کرده‌ایم.»
ضمناً وی با اشاره به برخی هجمه‌ها در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها درباره این اُپرا نیز گفت: «من همیشه حق را به مخاطب می‌دهم. با توجه به این اتفاقات قطعاً وظیفه ما سنگین‌تر شده است و همه توانمان را برای برگزاری هر چه‌بهتر این برنامه در سالن اسپیناس و اسفندماه خواهیم داشت و امیدواریم رسانه‌ها در پیشبرد اهداف این برنامه فرهنگی در کنار ما باشند.»
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه