ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷

عاشقانه‌های ملی نوجوانان ایران منتشر شد

آلبوم موسیقی «ما غروب نمی‌کنیم» عاشقانه‌های ملی نوجوانان ایران، از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد. این در حالی است که هم‌زمان با نشر اثر، می‌توان آن را به‌صورت آنلاین و قانونی از سایت ریتمو خریداری کرد.
عاشقانه‌های ملی نوجوانان ایران منتشر شدبه گزارش ریتم نو، «ما غروب نمی‌کنیم» مجموعه سرودهایی از عاشقانه‌های ملی نوجوانان ایران است که در قالب ۷ قطعه به عناوین زود باش، ترانه‌های وطن، رود چهل‌ساله، ما غروب نمی‌کنیم، آخرین رویای دنیا، سلام سرزمینم و قهرمان قصه چیدمان یافته است. ناگفته نماند که این قطعات به ترتیب توسط گروه سرود فرزندان ایران، گروه سرود ماهور، گروه سرود وصال، گروه سرود شهید فرجی، گروه سرود نسیم بهشت، گروه سرود آسمان و گروه سرود ترنم ولایت اجراشده‌اند.
در قطعه «زود باش»، میلاد عرفان پور (شعر و ملودی)، امید رهبران (تنظیم)، پیام طونی (ارکستر زهی)، کیان دارات (تار و گیتار)، هیربد حسینی (میکس و مستر) و گروه فرزندان ایران از تهران (اجرا)، قطعه «ترانه‌های وطن»، فرهاد صبوری (شعر)، محمدرضا چراغعلی (ملودی)، امید رهبران (تنظیم)، هیربد حسینی (میکس)، پیام طونی (ارکستر زهی)، عادل نوروزی (گیتار الکتریک)، گروه ماهور از اهواز (اجرا) و در دیگر قطعات نیز به این روال، اعضا و هنرمندان از گروه‌های گوناگون آثار خود را ارائه کرده‌اند.
مدیر تولید این اثر میلاد عرفان پور، مشاور هنری و پالایش نهایی بهنام صبوحی، امور هنری و گرافیک کارگاه گرافیک و نگاره سوره و طراح گرافیک جواد قربانی پور هستند.
شایان‌ذکر است که آلبوم سرودِ ما غروب نمی‌کنیم از جمعی از نوجوانان هنرمندان نقاط مختلف کشور ارائه و توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشرشده است. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق آدرس www.ritmo.ir اقدام نمایند.
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه