ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳ - ۲۵ آذر ۱۳۹۷
توضیحات تهیه‌کننده این برنامه درباره فروش بلیت‌های یک‌میلیون تومانی در بازار سیاه

اُپرای «هفت شهر عشق» سه شب دیگر تمدید شد

با اتمام همه بلیت‌های سه شب نخست اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق»، این برنامه برای سه شب دیگر تمدید شد.
اُپرای «هفت شهر عشق» سه شب دیگر تمدید شدبه گزارش ریتم نو، اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق» با بازی محمدرضا قروتن، مریلا زارعی، اندیشه فولادوند، ابوالفضل پورعرب، نسیم ادبی، محمد ساربان، افسانه پاکرو و پانته‌آ بهرام که قرار بود در تاریخ 2، 3 و4 دی‌ماه در سالن وزارت کشور روی صحنه برود، برای سه شب دیگر تمدید شد. 
تاریخ‌های جدید این برنامه به ترتیب 6، 7 و 8 دی‌ماه اعلام‌شده‌اند و بلیت‌فروشی این سه شب از فردا – دوشنبه 26 آذر – آغاز خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این برنامه از سایت «ایران کنسرت» اقدام نمایند. 
دراین‌بین فروش بلیت‌های VIPاین اُپرا – نمایش باقیمت یک‌میلیون تومان روی برخی سایت‌های اینترنتی حواشی زیادی را برای دست‌اندرکاران این برنامه در پی داشته که «علی آقایی نسب» (تهیه‌کننده برنامه) در توضیح این اتفاق گفت: «متأسفانه ظاهراً نظارتی برای این قبیل بازار سیاه بلیت و سودجویی برخی افراد نیست و چندین بار هم پیگیری کردیم که از روی آن سایت‌ها این آگهی‌های عجیب حذف شوند ولی این اتفاق نیفتاد.»
آقایی نسب افزود: «ظاهراً این موضوع در بازی‌های مهم فوتبال هم اتفاقی عادی شده و مشخص نیست این سایت‌های آگهی که در چهارچوب قوانین کشور فعالیت می‌کنند، به چه دلیل پس از پیگیری‌های متعدد هنوز حاضر به حذف این بلیت‌ها نشده‌اند و ظاهراً بایستی پیگیری سفت‌وسخت حقوقی اتفاق بیفتد. ما بارها تذکر دادیم و حتی من مستقیم تماس گرفتم ولی هیچ اهمیتی ظاهراً برای این دوستان نداشت و باید پیگیری حقوقی اتفاق بیفتد.»
گفتنی ست سالار عقیلی، روزبه بمانی و روزبه نعمت‌الله‌ی خواننده‌های این اُپرا نمایش هستند. نویسنده و کارگردان این اثر «محمد عبدی زاده» است و منصور دانشور نیز آهنگسازی و خلق این اثر را بر عهده داشته است.
علی آقایی نسب و مرضیه مهدی زاده نیز تهیه‌کنندگان این اثر نمایشی هستند.
ارکستر سمفونیک تهران به‌صورت زنده موسیقی این اثر را روی صحنه اجرا خواهد کرد و حدود 200 نفر از بازیگران و هنرمندان حرکات فرم در این اجرا به ایفای نقش خواهند پرداخت.
نشست خبری این برنامه با حضور عوامل و بازیگران اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق» روز سه‌شنبه همین هفته برگزار خواهد شد که جزئیات آن در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت. 
منبع: ریتم نو
برچسب ها: هفت شهر عشق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه