ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کنسرت ویژه این گروه برای مخاطبان خاصش

وعده‌های دیگران را ماکان بند عملی کرد/ قیمت بلیت فقط 45 هزار تومان!

ماکان بند با توجه به اوضاع بد اقتصادی حاکم بر جامعه و برای ترویج نشاط و امید، طی دو شب کنسرت‌هایی را باقیمت بلیت 45 هزار تومان برگزار می‌کند.
وعده‌های دیگران را ماکان بند عملی کرد/ قیمت بلیت فقط 45 هزار تومان!به گزارش ریتم نو، ماکان بند پس از اجراهای موفق و پرمخاطبش در تهران و شهرهای گوناگون ایران، تصمیم به برگزاری کنسرت‌هایی در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و امید در اقشار گوناگون جامعه گرفته است.
ماکان بند در روزهای سوم و چهارم دی 1397 در سالن ایرانیان، کنسرت‌هایی را به‌طور ویژه برگزار می‌کنند. در این کنسرت‌ها قیمت تمام بلیت‌ها به‌طور یکسان 45 هزار تومان تعیین‌شده است.
درواقع موسسه آوازی نو و هنرمندان ماکان بند هیچ نفع مالی از برگزاری این کنسرت‌ها برای خود در نظر نگرفته‌اند و هدفشان حضور آن دسته از علاقه‌مندانی است که به هر دلیلی تاکنون موفق به حضور در کنسرت‌های ماکان بند نشده‌اند.
درآمدی که از فروش بلیت‌های 45 هزارتومانی به دست می‌آید تنها بخشی از هزینه‌های جاری برگزاری این کنسرت‌ها را تأمین می‌کند.
در ماه‌های گذشته و با وخیم شدن اوضاع اقتصادی جامعه، هنرمندان بسیاری تصمیم به برگزاری کنسرت‌های خیابانی و کنسرت‌های رایگان و یا کنسرت‌هایی با بلیت‌های ارزان گرفتند. اما تاکنون تقریباً هیچ اقدام عملی در این زمینه انجام‌نشده است.
شاید ماکان بند نخستین گروهی باشد که باوجود پرمخاطب بودن کنسرت‌هایشان تصمیم به برگزاری کنسرتی گرفته‌اند که تمام بلیت‌هایش باقیمت 45 هزار تومان به فروش می‌رسد. ماکان بند در روزهای 24 و 25 آذر هم در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به صحنه می‌روند که بلیت‌های این کنسرت طی چند ساعت به‌طور کامل به فروش رسید.
هم‌اکنون قیمت بلیت کنسرت‌های موسیقی معمولاً از 50 و 55 هزار تومان شروع و تا حدود 160 هزار تومان ادامه می‌یابد. برگزاری کنسرتی باقیمت بلیت‌های 45 هزار تومان به‌طورقطع اقدامی قابل‌تقدیر در جهت افزایش امید و نشاط در جامعه است.
بلیت‌فروشی کنسرت ماکان بند برای روزهای سوم و چهارم دی 1397 به‌زودی از طریق سایت ایران کنسرت آغاز می‌شود.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه