ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - ۱۸ آذر ۱۳۹۷

گروه موسیقی رخساره به نفع آسیب‌دیدگان اجتماعی به صحنه می‌رود

گروه موسیقی بانوان رخساره به سرپرستی و خوانندگی بهاره منصوری عصر روز 23 آذر در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد.
گروه موسیقی رخساره به نفع آسیب‌دیدگان اجتماعی به صحنه می‌رودبه گزارش ریتم نو، گروه موسیقی رخساره به سرپرستی و خوانندگی بهاره منصوری با حمایت خیریه‌های "قلب سفید" و "آرا" به روی صحنه رفته و عواید حاصل از این رویداد هنری به نفع آسیب‌دیدگان اجتماعی، کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست، کودکان کار و زنان بد سرپرست اختصاص داده خواهد شد.
سرپرست گروه موسیقی بانوان رخساره در مورد شکل‌گیری و نحوه همکاری خود با گروه تازه توضیح داد: از حدود چهار ماه پیش استارت همکاری ما زده شد و این اجرا اولین همکاری ما با این گروه جدید است.
این هنرمند ادامه داد: گروه "رخساره" از سال 82 فعالیتش را آغاز کرده و سال گذشته نیز با همراهی گروه موسیقی نوشه اجراهای گوناگونی را در فرهنگسرای نیاوران برگزار کردیم و این‌ بار در فرصت پیش رو با گروه "رخساره" به روی صحنه خواهیم رفت.
وی افزود: در این گروه انتخاب تمامی نوازنده‌ها بر عهده خودم بوده و این اولین کنسرت گروه رخساره به شکل مستقل است، همچنین در آینده اجراهای بیشتر را پیش رو خواهیم داشت.
منصوری همچنین درباره رپرتوآر این اجرا گفت: در این کنسرت قطعات نوستالژیک و خاطره‌انگیز پاپ را اجرا خواهیم کرد و بازتنظیم قطعات بر عهده نیما کامکار بوده است. همچنین قطعه "می‌مونی واسم" به آهنگسازی مهدیار معصومی و ترانه احسان آذر با تنظیم آرش آزاد را اجرا خواهیم کرد.
در این اجرا خزر چکاوک نوازنده (پیانو)، سحر شاطری (درامز)، ارمغان حاجی وندی (پرکاشن)، نسرین سلیمانی (ضرب، دف و دایره)، روژین عدالت (ویولن)، سارا سقایی (فلوت)، آرمیتا فهیمی (گیتار الکتریک)، زهرا اصغری (گیتار)، ریما (گیتار بیس) به‌عنوان اعضای ارکستر رخساره حضور دارند و تنظیم تمام قطعات توسط نیما کامکار انجام گرفته است.
گفتنی است؛ این کنسرت روز 23 آذرماه ساعت 14 در تالار وحدت برگزار خواهد شد.
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه