ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۳۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۰۵ آذر ۱۳۹۷
دیدار با طرفداران بعد از 9 ماه

تاریخ برگزاری کنسرت حامد همایون مشخص شد/ آغاز بلیت‌فروشی

هم‌زمان با آغاز فصل تازه فعالیت‌های حامد همایون خواننده موسیقی پاپ، تاریخ برگزاری کنسرت وی در تهران مشخص شد.
تاریخ برگزاری کنسرت حامد همایون مشخص شد/ آغاز بلیت‌فروشیبه گزارش ریتم نو، با مشخص شدن تاریخ برگزاری کنسرت حامد همایون در تهران، مرحله بلیت‌فروشی این اجرای زنده نیز آغاز شد. 
به گفته محسن رجب پور مدیرعامل شرکت «ترانه شرقی»  حامد همایون از نیمه آذرماه نیز کنسرت‌هایی را از آبادان و شیراز آغاز کرده و پس از برگزاری چند برنامه در شهرستان‌های گوناگون روز چهارشنبه  28 آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را بعد از 9 ماه وقفه در تهران برپا خواهد کرد. این در حالی است که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته بعد از انتشار قطعه «پرسه» دو قطعه «خلسه» و «زلزله»  هم در پروسه‌های زمانی گوناگون در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.
وی پیش‌ازاین نیز گفته بود:« تماشاگران در اجراهای زنده شاهد ارایه قطعات جدید با شکلی متفاوت خواهند بود. البته قطعات قدیمی نیز برای طرفداران اجرا می‌شود اما نحوه تنظیم این قطعات نیز به شکلی است که مخاطبان شاهد اجراهای متفاوتی خواهند بود.»
کنسرت تهران حامد همایون ساعت‌های 19:30 و 22:30 روز چهارشنبه 28 آذرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی  تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سامانه اینترنتی 3670 به نشانی www.3670.ir مراجعه کنند.

تاریخ برگزاری کنسرت حامد همایون مشخص شد/ آغاز بلیت‌فروشی
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه