ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۴ - ۰۳ آذر ۱۳۹۷

نیکی میناژ مهمان یک فستیوال ساختگی در چین!

بر اساس گزارشات منتشرشده نیکی میناژ (Nicki Minaj)، پایان هفته گذشته شش هزار مایل را برای شرکت در فستیوالی در چین طی کرده و زمانی که به چین رسیده متوجه شده است که فستیوال ساختگی بوده است.
نیکی میناژ مهمان یک فستیوال ساختگی در چین!به گزارش ریتم نو، این رپر به شانگهای سفرکرده بود تا اجرایی 90 دقیقه‌ای را در فستیوال Djakarta Warehouse Project  در روز یکشنبه داشته باشد، فستیوالی که چند روز بعد متهم به استفاده غیرقانونی از حق امتیاز فستیوالی با همین عنوان در اندونزی شده است.
در بیانیه‌ای Djakarta Warehouse Project اعلام کرد که این مراسم ارتباطی با برنامه سالیانه آن‌ها در بالی نداشته و از نام تجاری این فستیوال استفاده غیرقانونی شده است. در این بیانیه‌ای آمده است که:
«این مراسم که قرار بوده در تاریخ 17 و 18 ماه نوامبر 2018 در شانگهای برگزار شود از نام تجاری DWP استفاده غیرقانونی کرده است. برند DWP هرگونه همکاری با این فستیوال را تکذیب می‌کند.»
در پاسخ نیز فستیوال شانگهای عنوان داشته است که آن‌ها مراسمی قانونی را برپا کرده‌اند که توسط DWP تحریم شده است.
اما با رسانه‌ای نشدن این جدال، نیکی میناژ از همه‌جا بی‌خبر به چین سفر می‌کند. زمانی که شرایط برای وی توضیح داده می‌شود، وی از اجرا برای هزاران تماشاچی که بلیت‌های 400 دلاری برای اجراهای دوروزه تدارک دیده بودند سرباز می‌زند.
وی با اشاره به شرایط پیش‌آمده، در ویدئویی در صفحه اینستاگرامش گفت:
«من بازهم به چین و شانگهای پیش طرفداران واقعی‌ام بازمی‌گردم. بسیار دوستتان دارم و این بار با شریکی بهتر برمی‌گردم.»

گردآوری و ترجمه: اشکان شاهرخ


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه