ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۴ - ۲۹ آبان ۱۳۹۷
هم‌زمان با کنسرت «ره عشق»؛

«عاشقانه در باران» و «نیایش» در تالار وحدت رونمایی می‌شوند

هم‌زمان با برگزاری کنسرت «ره عشق» به هنرمندی بردیا صدر نوری و علیرضا چراغچی از دو آلبوم «عاشقانه در باران» و «نیایش» در تالار وحدت رونمایی می‌شود.
«عاشقانه در باران» و «نیایش» در تالار وحدت رونمایی می‌شوندبه گزارش ریتم نو،  آلبوم «عاشقانه در باران» با شعر و دکلمه بابک صدر نوری و موسیقی بردیا صدر نوری و آلبوم بی‌کلام «نیایش» با تک‌نوازی پیانو بردیا صدر نوری پنجشنبه اول آذرماه هم‌زمان با برگزاری کنسرت «ره عشق» به نوازندگی پیانو بردیا صدر نوری و نوازندگی ویولن علیرضا چراغچی در تالار وحدت، به‌صورت رسمی رونمایی خواهند شد. 
آلبوم «عاشقانه در باران» اثر تازه‌ای از موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» است که مشتمل بر 21 قطعه موسیقایی با شعر و دکلمه بابک صدر نوری و آهنگسازی و نوازندگی پیانو بردیا صدر نوری است که در این اثر ناصر ایزدی به‌عنوان مدیر موسیقی، پرهام عرب طراح گرافیک، حمیدرضا یاسوری صدا بردار، امید نیک‌بین ( استودیو شهر صدا) میکس و مسترینگ، مریم صدر نوری طراح جلد، مهرناز کرمی مشاور هنری، عوامل اجرایی را تشکیل می‌دهند.
«عاشقانه در باران»، «رنگین کمان عشق»،«تا بهاری دیگر»، «شاعرتر از همیشه»، «پنجره تنهایی»، «هفت سین»، «صدای فاصله ها»، «با این همه درد»، «سکوت و فریاد»، «باران که می بارد»، «آسمان شاعر شده است»، «وسعت خوشبختی»، «درآغوش باد»، «سفرهای بی انجام»، «خنده های تو»، «آرامش دریا»، «در انتظار مهتاب»، «حدیث دلتنگی»، «هوای تازه»، «بغض هزار ساله» و «انتظار بی پایان» عنوان قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده‌شده است.
آلبوم بی‌کلام «نیایش»  نیز متشکل از 9 قطعه بی‌کلام بانام‌های «بی کران»،«خواستن»، «ابهام»، «سرگشتگی»، «عشق»، «رویا»، «نیایش»، «بهشت»،«سماع» که بردیا صدر نوری به‌عنوان آهنگساز و نوازنده پیانو در این اثر حضورداشته است. ناصر ایزدی مدیر موسیقی، پرهام عرب طراح گرافیک، مهرناز کرمی مشاوره هنری، امید نیک‌بین ( استودیو شهر صدا) میکس  مسترینگ، حسین حاجی بابایی عکاس هنرمندانی هستند که در این آلبوم به‌عنوان اعضای گروه اجرایی حضور دارند.
بردیا صدر نوری  نوازنده پیانو و علیرضا چراغچی نوازنده ویولن ساعت 21:30 روز پنجشنبه اول آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را در قالب یک اجرای دو نوازی پیانو و ویولن با عنوان «ره عشق» برگزار خواهند کرد. در این کنسرت که به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» میزبان علاقه‌مندان موسیقی ایرانی است قطعاتی در دستگاه‌های ماهور، اصفهان و چهارگاه با اجرای آثاری از آهنگسازان صاحب‌نام موسیقی کشورمان ازجمله پرویز یاحقی، حبیب الله بدیعی، همایون خرم، اسدالله ملک، انوشیروان روحانی و تعدادی دیگر به مخاطبان ارائه می‌شود.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه