ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۴ - ۲۸ آبان ۱۳۹۷

سه شیرها در آلبوم جدید گروه میوز

گروه میوز (Muse) به‌تازگی افشا کرده که در سمپل‌های آلبوم جدیدشان از صدای طرفداران انگلیس در مسابقه جام جهانی مابین انگلستان و کلمبیا (که به ضربات پنالتی کشیده شد) استفاده کرده است.
سه شیرها در آلبوم جدید گروه میوزبه گزارش ریتم نو، این گروه سه‌نفره، ده روز پیش آلبوم جدیدشان بانام Simulation Theory را منتشر کرد.
زمانی که طرفداران در توئیتر از مت بلامی (Matt Bellamy) مرد شماره یک گروه، خواستند تا یک نکته جالب در مورد ضبط آلبوم جدید مطرح کند وی در پاسخ گفت: «قطعه Pressure که در ضبط آن گروه بادی برنجی UCLA ما را همراهی کرده‌اند، از سمپل صداهای استادیومی و صدای تماشاچیان نیز استفاده‌شده است. در سمپلی که ما ساختیم از صدای شادی طرفداران انگلیسی پس از پیروزی در ضربات پنالتی برابر کلمبیا استفاده کردیم. لحظه فوق‌العاده‌ای بود که در تحت آن فشار منتقل شد.»
در یک نقد 4ستاره‌ای از وب‌سایت NME بر آلبوم جدید گروه چنین آمده: «بله، این هنوز هم Muse است، اما سعی دارند که چیز دیگری شنیده بشوند، در حقیقت هر چیزی به‌غیراز میوز! آن‌ها آواتارهایی در دنیای شبیه‌سازی‌شده از جنون جوانی هستند که دعوتتان می‌کنند تا از کابوس به رؤیای الکترونیکی کوچ کنید.»


گردآوری و ترجمه: اشکان شاهرخ
منبع: ریتم نو
برچسب ها: گروه میوز Muse آلبوم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه