ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹ - ۲۱ آبان ۱۳۹۷
9 دی در برج میلاد برگزار می‌شود

رونمایی از آلبوم «آذربایجان» رحیم شهریاری هم‌زمان با جدیدترین کنسرتش در تهران

خواننده پاپ آذربایجانی جدیدترین کنسرت خود را هم‌زمان با رونمایی از آلبوم جدیدش در تهران روی صحنه می‌برد.
رونمایی از آلبوم «آذربایجان» رحیم شهریاری هم‌زمان با جدیدترین کنسرتش در تهرانبه گزارش ریتم نو، آلبوم جدید رحیم شهریاری که «آذربایجان» نام‌گرفته، هم‌زمان با جدیدترین کنسرت این خواننده در تاریخ نهم دی‌ماه در برج میلاد رونمایی و در اختیار دوستداران موسیقی آذربایجانی قرار خواهد گرفت . 
رحیم شهریاری که مدت‌هاست از انتشار آلبوم جدید خود خبر داده بود، سرانجام هم‌زمان با کنسرت جدید خود در تهران از این اثر رونمایی خواهد کرد که شامل ده قطعه است. 
آلبوم «آذربایجان» که جدیدترین ساخته‌های رحیم شهریاری را در برگرفته، تمامی مراحل ساخت و تولیدش در آمریکا انجام‌شده و این خواننده پس از آلبوم‌هایی چون: « کیم بیلیر، یاواش یئری، سنه گوره، منه گوره و...» جدیدترین اثر خود را در فضایی متفاوت و جدید که دربرگیرنده قطعاتی آذربایجانی است، ارائه خواهد داد. 
این هنرمند در ماه‌های گذشته تور کنسرت‌های خود در آمریکا و کانادا را روی صحنه برد و در کنسرت نهم دی‌ماه در تهران آثار آلبوم جدید خود را نیز روی صحنه خواهد برد. 
کنسرت نهم دی‌ماه رحیم شهریاری به همت موسسه کامیاب بهاران و تهیه‌کنندگی علی حق‌شناس در برج میلاد و در دو سانس برگزار خواهد شد و بلیت‌فروشی این کنسرت در سایت «ایران کنسرت» آغاز شده است. 
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه