ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۸ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۷
پایان یک ماه جنجالی با نُهمین اثر رسمی خواننده پاپ

آلبوم «ابراهیم» با صدای محسن چاوشی منتشر شد

نُهمین آلبوم رسمی محسن چاوشی پس از یک ماه سراسر حاشیه و جنجال، از صبح امروز یازده شهریور روانه بازار موسیقی کشور شد.
آلبوم ابراهیم با صدای محسن چاوشی منتشر شد به گزارش ریتم نو، آلبوم «ابراهیم» در حالی از صبح امروز با شش قطعه منتشرشده است که در ماه‌های گذشته حواشی و اخبار متعددی درباره این اثر خبرساز شد و پس از تأخیر 9 ماهه در اعطای مجوز برای این آلبوم، محسن چاوشی در صفحات شخصی خود نسبت به این موضوع اعتراضاتی را مطرح نمود. 
 واکنش‌های مدیران موسیقی در کشور به اظهارات چاوشی باعث شد دوستداران این خواننده هفته‌های پرالتهابی را سپری کنند تا اینکه این اثر پس از پشت سر گذاشتن حواشی مختلف از صبح امروز روانه بازار موسیقی در کشور شود. 
«بِبُر به نام خداوندت، در آستانه پیری، همراه خاک اره، لطفا به بند اول سبابه‌ات بگو، ای ماه مهر، جهان فاسد مردم را»، شش قطعه آلبوم ابراهیم را تشکیل می‌دهند که همگی از سروده‌های حسین صفا هستند. 
موسیقی این آلبوم تماماً به عهده خود چاوشی بوده و شهاب اکبری و فرشاد حسامی در بخش تنظیم اثر، با چاوشی همکاری کرده‌اند و میثم مروستی و عادل روحنواز نیز نوازندگان آلبوم هستند.
چاوشی در شناسنامه آلبومش از هنرمندانی چون پرویز پرستویی، حمید فرخ نژاد، حسن فتحی، رضا رشیدپور، امیر جعفری، علی ضیا و... که در روزهای پر خبر و حواشی این آلبوم از او و آثارش حمایت کردند نیز تشکر و تقدیر نموده است. 
هادی حسینی تهیه‌کننده آلبوم «ابراهیم» است و مهدی معزی، ابوالفضل افشاری و محسن عسگری نیز به ترتیب مدیر اجرایی، مدیر هماهنگی و گرافیت اثر جدید چاوشی هستند. 
محسن چاوشی پیش‌ازاین آلبوم‌های: یه شاخه نیلوفر، ژاکت، حریص، پرچم سفید، من خود آن سیزده‌ام، پاروی بی‌قایق و امیر بی‌گزند را به‌صورت مستقل منتشر کرده است و در آلبوم‌های گروهی چون: خاص، من و ما، دلصدا، هشت و سلام آقا نیز حضورداشته است. 
خواندن تیتراژ فیلم سینمایی سنتوری و اجرای چند قطعه پرطرفدار برای سریال «شهرزاد» از دیگر آثار محسن چاوشی در همه سال‌های فعالیتش در حوزه موسیقی است. 
آلبوم «ابراهیم» به گفته هادی حسینی (تهیه‌کننده اثر) با کپی‌رایت جهانی تهیه و تولیدشده است و انتشار غیرمجاز قطعات این آلبوم در هر رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی به‌صورت قانونی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت. 

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه