ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۷
سالار عقیلی و مهیار علیزاده پروژه «طرحی نو دراندازیم» را ادامه می‌دهند

تهران رویال هال میزبان «بگو کجایی»

کنسرت - نمایش «بگو کجایی» در ادامه پروژه « طرحی نو دراندازیم» به روی صحنه می‌رود.
تهران رویال هال میزبان «بگو کجایی»به گزارش ریتم نو، سالار عقیلی و مهیار علیزاده که مردادماه سال جاری برای نخستین بار در قالب یک پروژه مشترک کنسرت-نمایش «طرحی نو دراندازیم» را طی 3 شب در تالار وحدت به روی صحنه بردند، 14 شهریورماه در قالب کنسرت-نمایش «بگو کجایی» در تهران رویال هال به اجرای برنامه می‌پردازند. 
به گزارش روابط عمومی کنسرت-نمایش «بگو کجایی»، در بخش اول این اجرا حریر شریعت زاده با نوازندگی پیانو، سالار عقیلی را در اجرای قطعاتی همچون سپید و سیاه و مرا رها مکن همراهی می‌کند. 
در بخش دوم هم کنسرت-نمایش «بگو کجایی» با آهنگسازی مهیار علیزاده و خوانندگی سالار عقیلی به روی صحنه می‌رود. رضا موسوی در این بخش کارگردانی اثر را به عهده دارد و مارال فرجاد بازیگر کنسرت-نمایش خواهد بود.  
مهیار علیزاده که اولین کنسرت-نمایش ایرانی را با اجرای «در شعله با تو رقصان» در سال 1392 به روی صحنه برده درباره تجربه تازه‌اش با سالار عقیلی می‌گوید: «سالار عقیلی در این اجرا با من به‌عنوان مؤلف اثر همراهی زیادی داشت و انعطاف او باعث شد «بگو کجایی» تبدیل به اثری متفاوت در میان کنسرت - نمایش‌های اجراشده تا به امروز باشد و مردم از این اثر استقبال خوبی داشته باشند. بازی خانم مارال فرجاد در این اثر از نکات مثبت در این اجرا است و او  به‌حق توانست ما را در ارائه کارمان دلگرم و مطمئن کند.»
علیزاده در ادامه با اشاره به استقبالی که مردم ایران از اجرای «طرحی نو دراندازیم» در تالار وحدت داشتند افزود: «انتظار این بود که این تجربه شب‌های بسیار بیشتری در تالار وحدت به روی صحنه برود اما ترافیک شدید برنامه‌های آن مجموعه و محدودیت‌هایی که ما در این زمینه داشتیم پایمان را به تهران رویال هال باز کرد». 
مارال فرجاد که تنها بازیگر این کنسرت- نمایش است درباره همکاری مهیار با علیزاده سالار عقیلی و گفت:«پیش‌تر به‌واسطه علاقه‌ای که به صدای آقای عقیلی داشتم تنها می‌توانستم مخاطب این آثار باشم اما حالا نخستین تجربه کنسرت- نمایش را پشت سر گذاشته‌ام و از این همکاری راضی هستم. خاصه که آهنگ‌های زیبای آقای علیزاده و کارگردانی آقای رضا موسوی با متن زیبایی که برای «بگو کجایی» نوشته‌اند با صدای آقای عقیلی همراه شده و برای من به‌عنوان بازیگر حسی روی صحنه این کنسرت- نمایش ایجاد کرده که پیش‌ازاین تجربه‌اش نکرده بودم». 
در اجرای پیش رو، آنسامبل مهیار علیزاده به سرپرستی بهنام ابوالقاسم  با همراهی گروه کُر 21 نفره تنال به رهبرى میلاد عمرانلو روی صحنه خواهند رفت. پدرام فریوسفی (ویولن)، امین غفاری (ویولن آلتو)، پیمان حاتمى (گیتار)، مهیار طهماسبى (ویولن‌سل)، فرشید پاتینیان (کنترباس)، بهتاش ابوالقاسم (پرکاشن)،امیرحسین علیرضایى(دستیار آهنگساز) و نگین شکیبا (دستیار کارگردان) در این پروژه حضور دارند. 
کارگردانی هنری و طراحى صحنه  کنسرت-نمایش «بگو کجایی» را «رضا موسوی» به عهده دارد. 
این اثر ساعت 21:30 چهارشنبه 14 شهریورماه با تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری «ققنوس» به مدیریت «محمدحسین توتونچیان» در قالب فستیوال موسیقی ققنوس به روی صحنه می‌رود. 
فستیوال موسیقی ققنوس افتتاحیه‌ای است باشکوه برای رونمایی از سالن مجهز تهران رویال هال واقع در هتل اسپیناس که 2600 نفر گنجایش دارد. 
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این کنسرت-نمایش به سایت «ایران کنسرت» به آدرس www.iranconcert.com  مراجعه کنند. 
تهران رویال هال میزبان «بگو کجایی»
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه