ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۰۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۱ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

«بیتاب» با صدای محمدصادق لشگری منتشر شد

قطعه بیتاب با آهنگ‌سازی علی نادری و صدای محمدصادق لشگری پس از دریافت مجوز از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
«بیتاب» با صدای محمدصادق لشگری منتشر شدبه گزارش ریتم نو، ترانه این قطعه با همراهی شبیر گودرزی و محمدصادق لشگری سروده شده و علی نادری در کنار ساخت ملودی این اثر، تنظیم بیتاب را هم بر عهده داشته است. همچنین علی نادری (گیتار)، عباس معالجی (کلارینت) به‌عنوان نوازنده در کنار فهیمه عظیمی (همخوان) در تولید بیتاب با محمدصادق لشگری همکاری کرده‌اند.
ازآنجایی‌که از مخاطب عام موسیقی نمی‌توان انتظار داشت که آثار کلاسیک را در لیست پخش خود قرار دهد، سازندگان این اثر هنری به دنبال برقراری ارتباط مخاطب با ساز بندی کلاسیک و لحن و هارمونی جدی هستند. بیتاب یک والس آرام است، شاید بتوان این قطعه پاپ را به‌عنوان یک اثر کلاسیک هم شنید. این اثر با لحنی آرام فضایی خلوت و آرامش‌بخش برخلاف جریان پرسروصدای پاپ امروزی نیاز شنونده را به شنیدن موسیقی آرام برطرف می‌کند.
علی نادری کارشناس نوازندگی گیتار از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد موسیقی‌شناسی یا اتنوموزیکولوژی از دانشگاه هنر است. او به‌عنوان آهنگساز، مدرس، نوازنده گیتار و مؤلف چند کتاب در زمینه آموزش گیتار مشغول به فعالیت است، خواننده این اثر محمدصادق لشگری هم کارشناس مدیریت صنعتی، خواننده، مدرس دوره‌های صداسازی فن بیان و آواز است.
شایان‌ذکر است که به‌زودی آلبومی با سبک موسیقایی بیتاب با آهنگسازی علی نادری و صدای محمدصادق لشگری در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.
تک آهنگ «بیتاب» با آهنگ‌سازی علی نادری و صدای محمدصادق لشگری هم‌اکنون آماده شنیدن است و می‌توانید از اینجا بشنوید و در صورت تمایل دانلود کنید.

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه