ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۹۶۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

آغاز دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در فرهنگسرای نیاوران

دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، از امروز صبح در فرهنگسرای نیاوران با بخش موسیقی نواحی در سه گروه سنی الف (۱۵-۱۸)، ب (۱۹- ۲۳) و ج (۲۴-۲۹)آغاز به کارکرد.
آغاز دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در فرهنگسرای نیاورانبه گزارش ریتم نو، این جشنواره از امروز 22 مرداد تا 1 شهریور در فرهنگسرای نیاوران بر اساس جدول اعلام‌شده به موسیقی نواحی می‌پردازد. 
موسیقی آذربایجان نخستین روز جشنواره را به خود اختصاص داده تا در سه نوبت به داوری این موسیقی پرداخته شود. رقابت‌ها در سه بازه زمانی 9 الی 13، 14 الی 16، 17 الی 21 انجام می‌شود. داوران از ساعت 9 الی 13 به تار، قانون و گارمون گوش می‌سپارند، از ساعت 14 الی 16 کمانچه نوازان منتخب باهم رقابت می‌کنند و از ساعت 17 الی 21 نوازندگان قوپوز، دایره و نقاره مورد قضاوت قرار می‌گیرند.
دوازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت گسترده استادان برجسته موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری دفتر موسیقی، بنیاد رودکی و فرهنگسرای نیاوران از ۲۲ مردادماه تا ۱۸ شهریورماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه