ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

آلبوم موسیقی «هشتگ تهران» منتشر شد

آلبوم موسیقی هشتگ تهران از مازیار خواجیان و محمدرضا اصغری، از سوی نشر و پخش جوان منتشر شد.
آلبوم موسیقی «هشتگ تهران» منتشر شدبه گزارش ریتم نو، پس از ارائه تک آهنگ‌های ماهانه «رادیو» و «تجربه»، اجرا در جنگل شهرِ #تهران در سالن شهرزاد، این هفته نخستین آلبوم از این گروه تحت عنوان هشتگ تهران، در تاریخ جمعه ١٩ مرداد ١٣٩٧ در مجموعه گودو یاس، رونمایی خواهد شد.
مازیار خَواجیان علاوه بر ترانه نویسی، آهنگسازی و خوانندگی در این مجموعه، نوازنده گیتار باس، گیتار آکوستیک و الکتریک و سینت سایزر بوده و محمدرضا اصغری مضاف بر نوازندگی کیبورد، سینتی سایزر و طراحی ریتم و همخوانی، طراحی جلوه‌های صوتی، مهندسی صدا و میکس و مستر این آلبوم را بر عهده داشته است. همچنین نیما رمضان نوازنده گیتار الکتریک و بهمن چکاد به‌عنوان خواننده و مشاور در ترانه نویسی، در این مجموعه حضور دارند.
بخش گرافیک، تصویرسازی دیجیتال، طراحی کانسپت و همچنین کارگردانی هنری این مجموعه بر عهده احسان ابرقویی بوده که حاصل این همکاری در قالب آلبوم هشتگ تهران و شامل قطعات «#تهران»، «#پلید»، «#آروم»، «#تگرگ»، «#آواز»، «#صحرا»، «#جنگل» و «#دور» به‌صورت کانسپت روایی و مبنی بر رابطه تصاویر طراحی‌شده با ترانه و موسیقی با محوریت پیچیدگی‌های زندگی شهری در کلان‌شهر تهران انجامیده است.
تهیه و تولید این آلبوم در استودیوی شخصی محمدرضا اصغری و مازیار خَواجیان صورت گرفته و انتشار آن از سوی نشر و پخش جوان انجام‌شده است. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی خریداری کنند.
شایان‌ذکر است که مراسم رونمایی آلبوم تهران در ساعت ۱۹:۳۰ از تاریخ ۱۹ مردادماه سال جاری، در مجموعه گودو یاس، واقع در خیابان نجات اللهی برگزار می‌شود.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه