ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

محسن چاوشی آلبوم «ابراهیم» را غیرمجاز منتشر می‌کند!

محسن چاوشی برای صدور مجوز جدیدترین آلبوم خود با عنوان «ابراهیم» به وزارت ارشاد مهلت چندروزه داد و اگر مجوزهای لازم برای انتشار قانونی آلبوم صادر نشود، این خواننده تازه‌ترین اثر خود را منتشر می‌کند.
محسن چاوشی آلبوم «ابراهیم» را غیرمجاز منتشر می‌کند!به گزارش ریتم نو، در چند ماه اخیر شایعه‌های فراوانی پیرامون محسن چاوشی مبنی بر ممنوع الکاری این خواننده و مشکلات پیش‌آمده برای او پس از انتشار آهنگ خوزستان پیش آمد که این اخبار یکی پس از دیگری تکذیب شد و امروز این خواننده با انتشار مطلبی از عدم صدور مجوز آلبوم خود پس از پیگیری‌های مکرر تهیه‌کننده خبر داد درصورتی‌که کمتر از دو هفته پیش، چاوشی از همکاری دفتر موسیقی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سخن گفته بود. 
چاوشی در متن بیانیه خود آورده است: 
«با سلام؛
در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش برای دریافت مجوز و فعالیت به‌صورت رسمی در چهارچوب معیّن همیشه تلاش کرده‌ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام‌ جهت احترام قدم بردارم اما حالا...
"من از مفصل این نکته مجملی گفتم”
"تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل”
نظر به پیگیری‌های مکرر تهیه‌کننده و مدیر اجرایی آلبوم "ابراهیم” تا این لحظه موفق به دریافت مجوزات از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم.
با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه‌کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم.
بدیهی است که تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه مثل ۹ ماه پیش منتظر میمانیم در غیر اینصورت با احترام تقدیم خواهد شد.
شایان ذکر است آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد.
من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است.......»
این احتمال وجود دارد که چاوشی با انتشار این بیانیه قصد داشته تا دفتر موسیقی و وزارت ارشاد را تحت‌فشار قرار دهد تا مجوزهای لازم برای انتشار قانونی جدیدترین اثرش بدون تغییرات در اشعار آلبوم، صادر شود البته باید منتظر واکنش دفتر موسیقی به این بیانیه بود تا مشخص شود مجوز برای آلبوم این خواننده تا تاریخ اعلامی صادر می‌شود یا محسن چاوشی بار دیگر به جرگه خوانندگان غیرمجاز می‌پیوندد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه