ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۶ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
به آهنگسازی و خوانندگی هاتف شرار

آلبوم موسیقی «انگار نه انگار» منتشر شد

آلبوم موسیقی «انگار نه انگار» به آهنگسازی و خوانندگی هاتف شرار، از سوی شرکت آوای هم‌نواز منتشر شد.
آلبوم موسیقی «انگار نه انگار» منتشر شدبه گزارش ریتم نو، این در حالی است که هم‌زمان با نشر اثر، می‌توان آن را از طریق سایت ریتمو به‌صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.
آلبوم انگارنه‌انگار تازه‌ترین اثر به آهنگسازی و خوانندگی هاتف شرار است که تنظیم قطعات آن را ایمان ملکی بر عهده داشته است. این مجموعه شامل 10 قطعه به عناوین «نرو»، «مه عیار»، «کوچک نوازی کن»، «مادر»، «دست‌های تو»، «رفت»، «انگارنه‌انگار»، «دکلمه دست‌های تو»، «دکلمه انگارنه‌انگار» و «دکلمه رفت» است که بر سروده‌هایی از سید مرتضی کیوان هاشمی، سمانه مصدق، عباس شرار و مولانا به اجرا درآمده است و دکلمه خوانی سه ترانه از آلبوم را نیز نرگس شرار انجام داده است. همچنین ایمان ملکی، پیمان ملکی، فرزین نیازخانی، نیما فریدونی و سامان بهشتی از جمله نوازندگانی هستند که در این اثر به هنرنمایی پرداخته‌اند.
شایان‌ذکر است که آلبوم موسیقی «انگارنه‌انگار» با آهنگسازی و صدای هاتف شرار، توسط نشر آوای هم‌نواز راهی بازار موسیقی شد و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت ریتمو اقدام نمایند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه