ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
به آهنگسازی و نوازندگی سپاس صدر نوری

آلبوم «به صد سو ...» منتشر شد/ موسیقی ایرانی و تلفیق با چند سبک گوناگون

آلبوم «به صد سو...» به آهنگسازی و نوازندگی سپاس صدر نوری از سوی موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» در قالب یک اثر تلفیقی متفاوت روانه بازار موسیقی شد.
آلبوم «به صد سو ...» منتشر شد/ موسیقی ایرانی و تلفیق با چند سبک گوناگونبه گزارش ریتم نو،  آلبوم «به صد سو...» به آهنگسازی و نوازندگی پیانو سپاس صدر نوری از سوی موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» در قالب یک اثر تلفیقی متفاوت روانه بازار موسیقی شد. 
سپاس صدر نوری که پیش‌ازاین نیز آلبوم «در آغوش رنگ‌ها» را در بازار موسیقی منتشر کرده بود، درباره محتوای تازه‌ترین اثر موسیقایی خود بیان کرد: ضبط و تولید آلبوم «به صد سو...» از اواخر تابستان سال 96 آغاز شد، البته در ابتدا قرار بود این اثر در استودیو«پاپ» به مدیریت زنده‌یاد ناصر فرهودی و سپس استودیو حوزه هنری انجام گیرد، اما درنهایت تصمیم بر این شد که تمامی مراحل مربوط به ضبط، میکس و مستر اثر در استودیوی «شهر صدای پارسیان» به مدیریت آیدین الفت صورت گیرد. در این مرحله امید نیک‌بین از صدابرداران بسیار خوب حوزه موسیقی کنار ما حضور داشت که جا دارد از زحمات فراوان او در این بخش قدردانی ویژه‌ای داشته باشم. 
وی ادامه داد: این آلبوم به‌صورت تک‌نوازی پیانو منتشرشده و می‌توانم بگویم در مقایسه با آلبوم قبلی‌ام «در آغوش رنگ‌ها» ، اثری متفاوت به‌حساب می‌آید. به هر ترتیب آنچه مخاطب در این آلبوم با آن مواجه می‌شود، اجرای یک اثر تک‌نوازی در حوزه موسیقی ایرانی است که با تلفیقی از فواصل و سبک‌های گوناگون موسیقی به مخاطبان عرضه‌شده و فکر می‌کنم با توجه به تلاش برای خلق یک محتوای متفاوت مخاطب می‌تواند فضای تازه‌ای را در گوش شنیداری خود تجربه کند. 
این نوازنده پیانو بیان کرد: من در این اثر موسیقایی تمام تلاش خودم را انجام دادم تا با ورود به یک فضای جدید در حوزه نوازندگی تجربه‌ای را پیش روی مخاطبان قرار دهم که همه سلایق بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. به‌هرحال تلفیق موسیقی ایرانی با گونه‌های دیگر موسیقی دربرگیرنده ورود به جریانی از نوازندگی است که می‌تواند تجربه‌های بسیار ارزشمندی را برای یک نوازنده به ارمغان بیاورد و امیدوارم آنچه برای این کار با توجه به ذهنیاتم از موسیقی ایرانی تولیدشده، بتواند موسیقی متفاوتی را در گوش شنیداری مخاطب ثبت کند. 
آلبوم «به صد سو...» به آهنگسازی و نوازندگی پیانو سپاس صدر نوری توسط موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» در دسترس مخاطبان قرارگرفته است.
آلبوم «به صد سو ...» منتشر شد/ موسیقی ایرانی و تلفیق با چند سبک گوناگون

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه