ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۸۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۷

سورپرایزهای ویژه مهدی یراحی در برج میلاد/ برگزاری کنسرت در تهران پس از یک سال

مهدی یراحی پس از یک سال در تهران روی صحنه می‌رود. این خواننده روز 26 مرداد و به میزبانی برج میلاد تهران و به همت شرکت «فرهنگ گستر صبا» با دوستداران خود دیدار می‌کند.
به گزارش ریتم نو، فروش بلیت‌های کنسرت او از طریق سایت ایران کنسرت انجام می‌شود که تاکنون با استقبال خوب مخاطبانش، اکثر صندلی‌هایش به فروش رفته است. 
مهدی یراحی در این برنامه قرار است برای نخستین بار تک قطعات جدیدش نظیر «حیّک» را در تهران اجرا کند و گفته‌شده که او سورپرایزهایی را هم برای برخی قطعاتش تدارک دیده است. 
همچنین شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یراحی برای این برنامه علاوه بر اجرای قطعه‌ای جدید، در زمینه بصری هم دوباره با دست‌پر برنامه‌اش را روی صحنه می‌برد.
آخرین کنسرت مهدی یراحی در تهران شهریور 1396 برگزار شد که آن برنامه بازتاب زیادی داشت. به دلیل اینکه نخستین برنامه او پس از انتشار قطعه فیلم سینمایی «بیست‌ویک روز بعد» بود و به همین دلیل پرفورمنس‌هایی را با حضور برخی بازیگران آن فیلم تدارک دیده بود. البته او برای چند قطعه دیگرش در آن کنسرت هم نمایش‌هایی با حضور هنرمندان دیگر اجرا کرد که موردتوجه مخاطبانش قرار گرفت. همچنین در آن کنسرت پس از سال‌ها مهدی یراحی از «بهروز صفاریان» دعوت کرد که روی صحنه حاضر شود و با نوازندگی پیانو او قطعه «هرجای دنیایی دلم اونجاست» را خواند.
مهدی یراحی در ادامه تور کنسرت‌هایش را در سایر نقاط ایران برگزار کرد تا اینکه قطعه عربی «حیّک» را در واپسین روز سال 96 به همراه یک موزیک ویدئو ارائه کرد. فضای متفاوت این کار نسبت به آثار عربی گذشته و دیگر قطعات یراحی و همچنین ویدئوی آن باعث شد تا این اثر برای چند وقت در میان آثار برگزیده اسفند 96 و فروردین 97 باشد.

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه