ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۷

راه‌یابی بیش از ۶۰۰ نوازنده و خواننده به مرحلۀ نهایی دوازدهمین جشنوار ملی موسیقی جوان

بیش از ۶۰۰ نوازنده و خواننده در سه بخش موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک به مرحلۀ نهایی دوازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان راه یافتند.
راه‌یابی بیش از ۶۰۰ نوازنده و خواننده به مرحلۀ نهایی دوازدهمین جشنوار ملی موسیقی جوانبه گزارش ریتم نو، با پایان داوری مرحلۀ نخست این دوره از جشنواره، اسامی راه‌یافتگان به مرحلۀ نهایی اعلام شد.
دبيرخانه این جشنواره بعد از پايان كار كميته‌های تخصصی داوری مرحلۀ اول و بررسی بیش از ۱۶۰۰ اثر ارسالی در سه بخش موسيقی نواحی، دستگاهی و کلاسیک اسامی بیش از ۶۰۰ نوازنده و خواننده را برای اجرا در مرحلۀ نهايی اعلام كرد.
بر این اساس، هنرمندان نوجوان و جوان موسیقی کشور با راه‌یابی به مرحلۀ نهایی طی روزهای برگزاری جشنواره در حضور هیئت داوران به اجرا خواهند پرداخت.
گفتني است اسامی افراد منتخب بر اساس بخش‌ها و رده‌های سنی در پايگاه اطلاع‌رسانی انجمن موسيقي ايران و همچنین سايت جشنواره به نشانی قابل مشاهده است.
دوازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت گسترده استادان برجسته موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری دفتر موسیقی، بنیاد رودکی و فرهنگسرای نیاوران از ۲۲ مردادماه تا ۱۸ شهریورماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

اسامی افراد منتخب بر اساس بخش‌ها و رده‌های سنی را اینجا مشاهده نمایید.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه