ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷

فینال هزار صدای پاپ با یادی از ناصر چشم آذر برگزار می‌شود

عصر روز پنج‌شنبه 20 اردیبهشت فینال بخش پاپ برنامه هزار صدا برای انتخاب بهترین خواننده این برنامه در سال 1396 برگزار شود.
فینال هزار صدای پاپ با یادی از ناصر چشم آذر برگزار می‌شودبه گزارش ریتم نو، در این برنامه که اجرای آن در هفتمین روز درگذشت استاد ناصر چشم آذر است، یاد این استاد بزرگ و ماندگار تاریخ موسیقی پاپ گرامی‌ داشته خواهد شد و در این بخش، استاد تورج شعبانخانی، قطعاتی را به یاد دوست دیرینش اجرا خواهد کرد. بابک زرین و رضا تاجبخش برای بخش آهنگسازی، سیامک عباسی برای بخش خوانندگی و تولید و اهورا ایمان برای بخش ترانه داوران این برنامه‌اند، به بررسی آثار هنرمندان جوان می‌نشینند و در پایان خواننده برگزیده این برنامه را معرفی می‌کنند. عباسی در فینال سال گذشته برنامه هزار صدا هم به‌عنوان کارشناس حضور داشت و از امید افخم، برگزیده برنامه سال گذشته حمایت و او را مطرح کرده است.
در برنامه‌های مقدماتی که در طول سال 1396 برگزار شد، آریاوش(از تهران)، همایون ابراهیمی‌(از قائم‌شهر)، جواد اردیبهشتی(از بندرعباس)، میلاد اسدی (از قائم‌شهر) و محمدرضا رامزی(از آبادان) به فینال این برنامه راه‌یافته‌اند و در این روز، در حضور داوران و تماشاگران به اجرای برنامه خواهند پرداخت تا خواننده برگزیده سال انتخاب شود.
همچنین این برنامه دارای بخش‌های متنوع دیگر هم هست ازجمله اجرای برگزیدگان سال‌های گذشته، علیرضا ظریف، علی بنیادی و بهمن عصار. عصار قطعه‌ای را اجرا خواهد کرد که از برنامه هزار صدا هدیه گرفته است. آهنگساز و تنظیم‌کننده این قطعه مازیار عطاریان و شاعر آن دکتر علیرضا بندری است.
یکی دیگر از بخش‌های جذاب این برنامه اجرای ارکستر تک‌نفره مهدی عطاریان است که به‌طور هم‌زمان پنج ساز را به صدا درمی‌آورد و یکی از ساخته‌های خود را اجرا خواهد کرد.
فینال برنامه هزار صدا رأس ساعت 16 در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران آغاز می‌شود. 
هزار صدا برنامه‌ای برای معرفی چهره‌های تازه موسیقی در دو بخش پاپ و اصیل ایرانی است که از سال 1392 توسط آرش نصیری راه‌اندازی شده است.
فینال هزار صدای پاپ با یادی از ناصر چشم آذر برگزار می‌شود

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه