ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۶ - ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
با تولید آلبومی تلفیقی از موسیقی ایران و هند؛

نامی محمدیان به موسیقی ایران بازگشت

نامی محمدیان خواننده جوانی که با کارنامه قوی ایران را به جهت فعالیت و تحصیل در زمینه روزنامه‌نگاری ترک کرده بود، در بازگشت به عرصه موسیقی با رویکردی جدید اعلام آمادگی کرد.
نامی محمدیان به موسیقی ایران بازگشتبه گزارش ریتم نو، این خواننده که در شروع فعالیت حرفه‌ای خود با استاد بابک بیات همکاری داشته است، با انتشار آلبوم «پاییزی» عنوان گران‌ترین آلبوم موسیقی پاپ را به خود اختصاص داد.
نامی هم‌اکنون در بازگشت به موسیقی آلبومی را آماده انتشار کرده است که در آن با موزیسین جوانی به نام نیلام از کشور هند در جایگاه آهنگساز و تنظیم‌کننده همکاری کرده است. نیلام همسر این خواننده پاپ-کلاسیک عهده‌دار تولید دومین آلبوم وی است و همین‌طور در مقام نوازنده پیانو نیز در کنار او حضور خواهد داشت.
وی از فعالیت‌های خود و همکاری با نیلام اظهار داشت: ساخت قطعات این آلبوم را همسرم خانم نیلام به عهده‌دارند و ضبط آن نیز تماماً در خارج از کشور و به هزینه شخصی خودم انجام می‌شود . این آلبوم در مراحل ساخت است و به نظر می‌رسد بتوانیم آن را برای پایان سال آماده انتشار کنیم.
نامی که بعد از همکاری با استاد بیات توانست فضایی در عرصه موسیقی را از آن خود کند، با سفر خود به خارج از ایران درگیر حوادث غیرمترقبه‌ای شد که با به کما رفتنش به‌کلی او را از موسیقی دور کرد. اما هم‌اکنون قصد دارد دوباره در فضای ایران و با موسیقی ایرانی این کار را دوباره از سر بگیرد و شاید هم بخواهد رکود قبلی خود را با توجه به نرخ تورم از آن خود کند.
گفتنی است این آلبوم جدید وی نیز تماماً آکوستیک خواهد بود و امکان این‌که از آهنگسازان حال حاضر موسیقی ایران نیز در تولید آن همکاری بگیرد، زیاد است.
از استادان این خواننده می‌توان به عبدالحسن نوروزپور و جمشید مرعشی اشاره کرد. در اواسط دهه 70 و با آشنایی به سبک زنده‌یاد استاد بزرگ بابک بیات،مسیر حقیقی و اصلی خود در موسیقی را یافت و با جهت‌گیری اصلی کار خود در موسیقی (خوانندگی و صداسازی) فصل نوینی را در موسیقی زیر نظر استاد سید جمشید مرعشی پور در پی گرفت و پس از فوت استاد بزرگ بابک بیات ، و بعد از گذشت سال‌ها ،بالاخره در سال 1390 آلبوم «پاییزی» را منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کرد
برآورد هزینه اولیه تولید آلبوم جدید توسط همسر ایشان خانم نیلام که مدیر برنامه‌های ایشان هستند حدوداً نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان است.


منبع: ریتم نو
برچسب ها: نامی محمدیان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه