ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷

آواز بل کانتو در برج آزادی تهران طنین‌انداز می‌شود

ارکستر و کُر بزرگ بل کانتو با رهبری نیما پناهی‌ها در تاریخ ۱۴ اردیبهشت در برج آزادی تهران به روی صحنه می‌رود.
آواز بل کانتو در برج آزادی تهران طنین‌انداز می‌شودبه گزارش ریتم نو، پس از برگزاری اجراهای درخشان بل کانتو در کنسرت‌های پنج‌گانه "آواز زیبا"، "شور آواز"، "نبض آواز" ، "جادوی آواز" و "لذت آواز" در تالار وحدت تهران، این بار بل کانتو برای کنسرتی متفاوت در تهران آماده می‌شود. 
نیما پناهی‌ها رهبر ارکستر و کُر بزرگ بل کانتو از اجرای آثاری متفاوت از اُپراهای ایتالیایی خبر داد و همچنین به چیدمانی جدید و متفاوت از نوازندگان و خوانندگان بل کانتو در اجرای ۱۴ اردیبهشت اشاره داشت.
رهبر اُپرای بل کانتو در خصوص انتخاب رپرتوار جدید گفت در این سال‌ها آثار بسیاری از اُپراهای ایتالیایی توسط ارکستر بل کانتو بر روی صحنه اجراشده‌اند که در میان آن‌ها آثار آهنگساز برجسته «جوزپه وردی» سهم بیشتری داشته‌اند.
اُپراهایی چون نابوکو، لاتراویاتا، ارنانی، دون کارلو، ایل تروواتوره، مکبث و ریگولتو در اجراهای قبلی بل کانتو بسیار تاثیر گذار و خاطره ساز شدند و از سوی مردم با استقبال زیادی مواجه شدند. 
در کنسرت بل کانتو سارا صوفی سیاوش به‌عنوان پیانیست با هنرنمایی خوانندگان آواز زیبا در کُر بزرگ بل کانتو و نوازندگان ارکستر بل کانتو با رهبری نیما پناهی‌ها به روی صحنه می‌رود.
کنسرت اُپرا و کُر بزرگ «بل کانتو» ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه  ۱۴ اردیبهشت‌ماه در برج آزادی تهران برگزار می‌شود. 
علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه