ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
21 اردیبهشت‌ماه

سهیل نفیسی پس از سه سال در بندرعباس کنسرت می‌دهد

سهیل نفیسی خواننده و آهنگساز مطرح کشورمان بیست و یکم اردیبهشت‌ماه پس از گذشت سه سال کنسرتی را در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس برگزار می‌کند.
سهیل نفیسی پس از سه سال در بندرعباس کنسرت می‌دهدبه گزارش ریتم نو، سهیل نفیسی خواننده و آهنگساز مطرح کشورمان ساعت 20:30 روز بیست و یکم اردیبهشت‌ماه بعد از سه سال کنسرتی را در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس برگزار می‌کند. نفیسی در این کنسرت که به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» با همکاری موسسه «هنرمندان خاک جنوب» برگزار می‌شود برخی از ترانه‌های ابراهیم منصفی را برای علاقه‌مندان اجرا می‌کند. 
تازه‌ترین کنسرت سهیل نفیسی که بلیت‌های اجرای آن از 10 روز قبل به اتمام رسیده، روز یازدهم اردیبهشت‌ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» و تهیه‌کنندگی افشین معصومی در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. سهيل نفيسي در اين كنسرت نیز منتخبی از چهار آلبوم منتشرشده خود «ريرا»، «ترانه‌های جنوب»، «چنگ و سرود» و «طرح نو» را برای علاقه‌مندان اجرا می‌کند. این در حالی است اجرای چند قطعه منتشر نشده از دیگر برنامه‌هایی است که سهیل نفیسی در این کنسرت برای مخاطبانش در نظر گرفته است.
نفیسی اردیبهشت‌ماه امسال علاوه بر تهران و بندرعباس يك اجرای دیگر در شهر شیراز خواهد داشت که تاریخ و نحوه تهیه بلیت این کنسرت طی روزهای آینده اعلام می‌شود.
آلبوم «طرح نو» چهارمين آلبوم سهيل نفيسی بعد از انتشار آلبوم‌های «ریرا»، «ترانه‌های جنوب»، «چنگ و سرود» بود که آذر ماه سال 95 توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به تهیه‌کنندگی افشین معصومی توسط پخش «هنر شهر» در فروشگاه‌ها و مراکز عرضه محصولات فرهنگی هنری سراسر کشور به مخاطبان عرضه شد. در این آلبوم محمدرضا اصغری، مازیار خواجیان، حسین کمانی با ملودیکا، گیتار و گیتار بیس سهیل نفیسی را همراهی کرده‌اند. 
فروش بلیت کنسرت بندرعباس سهیل نفیسی که این بار هم با عنوان «شبی با سهیل نفیسی» میزبان علاقه‌مندان خواهد بود از طريق سامانه «موزیکا» امکان پذیر است. 


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه