ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۹ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
در نخستین کنسرت رسمی خواننده «شوخیه مگه» عنوان شد

حمید هیراد: خوشحالم که بهترین مخاطبان را دارم

نخستین کنسرت حمید هیراد در حالی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد که این خواننده میزبان چهره‌های موسیقی بسیاری در نخستین اجرای رسمی خود بود.
نخستین کنسرت حمید هیراد در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شدبه گزارش ریتم نو، حمید هیراد نخستین اجرای رسمی خود را شامگاه 28و 29 و 31 فروردین در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه برد و با استقبال دوستداران موسیقی روبه‌رو شد. 
این خواننده که با قطعه «مستم کن» روی صحنه آمد، پس از اجرای این اثر رو به دوستدارانش گفت: «خیلی ممنونم که در مهم‌ترین شب زندگی من همراهی‌ام می‌کنید و از حضورتان در این برنامه خوشحالم و به خودم افتخار می‌کنم. امیدوارم امشب شبی پر از عشق و مهربانی را با هم تجربه کنیم و خوشحالم که بهترین مخاطبان را دارم. »
«دیوانه شهر» و «دلی یکی یار یکی» دیگر قطعاتی بودند که این خواننده در سالن اجرا کرد و پیش از اجرای «انفرادی» رو به حاضرین در سالن گفت: «بعضی وقت‌ها آدم شدیداً نیازمند این است که تنهایی دم بزند و با خودش خلوت کند. این قدم زدن‌های تنها بد نیست ولی امیدوارم هیچ‌کس در زندگی‌اش انفرادی و تکی روزگار نگذراند.»

حمید هیراد: خوشحالم که بهترین مخاطبان را دارم
شعار هواداران حاضر در سالن برای این خواننده شعار «هیراد، هورا» بود که در بخش‌های مختلف در سالن شنیده می‌شد. «نیمه جانم» و «شوخیه مگه» ب استقبال و همخوانی دوستداران هیراد در سالن اجرا شد و پس از اتمام این قطعه حاضران در سالن با فریادهای «دوباره دوباره» خواستار اجرای مجدد این قطعه شدند که جزو محبوب‌ترین آثار این خواننده نیز هست. 
در شب اول و دوم این برنامه هنرمندانی چون اعضای گروه پازل، اعضای «ماکان بند» و همچنین مهدی دارابی و کمند امیرسلیمانی در سالن حضور داشتند و حمید هیراد با معرفی آن‌ها از آن‌ها بابت حضورشان در سالن تقدیر کرد. 
طراحی صحنه و نورپردازی حرفه‌ای از جمله بخش‌های جالب این کنسرت به شمار می‌آمد تا نخستین کنسرت حمید هیراد، در شرایط مطلوبی برای دوستداران موسیقی در تهران روی صحنه برود. 
کنسرت حمید هیراد به همت موسسه «آوازی نو» در تهران روی صحنه رفت.منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه