ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۳ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

«روناک» در تالار سوره حوزه هنری به صحنه می‌رود

گروه موسیقی روناک با اجرای آثاری از موسیقی فولکلور، سنتی، پاپ و موسیقی بین‌الملل تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار می‌کند.
«روناک» در تالار سوره حوزه هنری به صحنه می‌رودبه گزارش ریتم نو، این گروه به نام و شناخته‌شده که تاکنون اجراهای زیادی را در تالارهای گوناگون کشور به روی صحنه برده است در این اجرا به سرپرستی  «کیوان علی محمدی» به هنرنمایی می‌پردازد.
کیوان علی‌محمدی دف و خواننده محلی،کاویان علی‌محمدی کمانچه ، حانیه علی‌محمدی تار و بم‌تار، ندا رضائیان دهل، نقاره، دایره، مریم مرزبان دف و نقاره، حمیده سعیدی نیا عود همخوان ،سجاد رضایی تار و مراژ، سانیا علیرضایی جاهد گیتار اسپانیش ،  تانیا بینایی گیتار اسپانیش، علیرضا رحیمی دارم، مجتبی شادابفر گیتار باس، پریوش پاکیده همخوان، وحید عبدالهی کیبورد و گیتار و خواننده ملل و ابراهیم امامی خواننده سنتی نوازندگان این کنسرت موسیقایی را تشکیل می‌دهند.
قابل‌ذکر است که این اجرا در روز 21 اردیبهشت‌ماه در ساعت 20:30 به تهیه‌کنندگی «مجید فلاح پور» به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت ایران کنسرت برای تهیه بلیت اقدام کنند. 
همچنین «آیدا امیری مقدم» به‌عنوان مدیر اجرایی در کنار گروه حضور دارد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه