ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۸ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۶

آیهان بار دیگر با سه خواننده آذربایجانی به صحنه می‌رود

آیهان و گروه ریحان به تهیه‌کنندگی یاشار آذرتاش برای دومین بار با بال اوغلان اشرف او، الچین حسین او و نامیک قاراچوخورلو برنامه اجرا می‌کند.
آیهان بار دیگر با سه خواننده آذربایجانی به صحنه می‌رودبه گزارش ریتم نو، هاشم اسلامیان ملقب به آیهان خواننده آذری‌زبان درباره اجرای پیش روی خود گفت: شهریورماه امسال با سه خواننده مطرح آذربایجانی اجرای موفقی را در تالار وزارت کشور روی صحنه بردیم و شب ویژه‌ای رقم خورد. این کنسرت به دلیل استقبال مردم برای بار دیگر در اسفندماه تمدید شد.
وی ادامه داد: کنسرت پیش رو در تاریخ سوم اسفندماه  کنسرت مشترک موسیقی پاپ آذری با حضور بنده و سه خواننده موسیقی کشور آذربایجان با نام‌های بال اوغلان اشرف او، الچین حسین او و نامیک قاراچوخورلو در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود. در این کنسرت نوازندگان گروه ریحان به رهبری ارکستر حجت مبذول قطعات مختلفی را برای علاقه‌مندان موسیقی آذربایجان اجرا خواهیم کرد.
آیهان همچنین گفت: همان‌طور که پیش‌تر نیز گفتم یکی از ویژگی‌های مهم این کنسرت حضور چهار خواننده از چهار نسل مختلف موسیقی است که تاکنون در ژانرهای متفاوت موسیقی آذربایجانی به فعالیت مشغول بودند.
این خواننده اضافه کرد: در کنسرت پیش رو ضمن اجرای قطعات فولکلور موسیقی آذربایجانی که همیشه با تقاضای مخاطبان همراه است، قطعات جدید و غیرتکراری هم داریم که برای اجرای آن‌ها تمرین زیادی انجام‌گرفته که امیدوارم نتیجه رضایت بخشی را به همراه داشته باشد.
این کنسرت پنجشنبه سوم اسفند ساعت 22 در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه