ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
دور نیمه‌نهایی هزار صدای سنتی چهارشنبه 4 بهمن برگزار می‌شود:

داوری صدیق تعریف، اردشیر کامکار و جواد زهتاب

عصر روز چهارشنبه چهارم بهمن، اولین دور از نیمه‌نهایی بخش سنتی برنامه هزار صدا برگزار می‌شود، تا دو گروه شرکت‌کننده در فینال این برنامه، برای تعیین بهترین گروه سال 1396 انتخاب شود.
داوری صدیق تعریف، اردشیر کامکار و جواد زهتاببه گزارش ریتم نو، کارشناسی و داوری این برنامه به عهده صدیق تعریف(آهنگسازی)، اردشیر کامکار(آهنگسازی و نوازندگی) و جواد زهتاب(شعر و ترانه) است و در آن، گروه‌های «آوای میهن»، «صفیر» و «چکاد» به اجرای برنامه می‌پردازند. گروه آوای میهن در برنامه سوم خرداد با داوری هنگامه اخوان، سید عباس سجادی و مهیار علیزاده، گروه صفیر در برنامه چهارم مرداد با داوری حمید متبسم، ابراهیم اسماعیلی اراضی و وحید تاج و گروه چکاد در برنامه اول شهریورماه با داوری میلاد کیایی، عبدالجبار کاکایی و محمد معتمدی برگزیده‌شده و به نیمه‌نهایی راه‌یافته‌اند. برنامه بعدی هزار صدای سنتی، دور بعدی نیمه‌نهایی برای انتخاب دو گروه دیگر است که دوم اسفندماه برگزار می‌شود تا از جمع این دو برنامه، چهار گروه برگزارکننده مسابقه نهایی انتخاب شوند.
همچنین در برنامه این هفته هزار صدا، خواننده خوش‌صدا و جوان مهدی امامی، با نوازندگی امیر شریفی به‌عنوان گروه مهمان اجرای برنامه خواهند کرد. این دو هنرمند پیش‌ازاین در قالب انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت برنامه‌های موفقی را اجرا کرده‌اند.
هزار صدا برنامه‌ای برای معرفی چهره‌ها و گروه‌های تازه موسیقی ایران است که در دو بخش سنتی ایرانی و پاپ، هرماه دو بار برگزار می‌شود و مدیریت و اجرای آن به عهده آرش نصیری ست.
این برنامه در ساعت 18 چهارشنبه چهارم مرداد 96 در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.



منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه