ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - ۳۰ دی ۱۳۹۶

کنسرت آذربایجانی در برج میلاد برگزار می‌شود/ اجرای ویژه رحیم شهریاری برای تهرانی‌ها

خواننده آذربایجانی از برگزاری کنسرتی ویژه در تهران در تاریخ 16 اسفند در برج میلاد خبر داد.
کنسرت آذربایجانی در برج میلاد/ اجرای ویژه رحیم شهریاری برای تهرانی‌هابه گزارش ریتم نو، رحیم شهریاری که مدت‌هاست به دلیل برگزاری تور کنسرت‌هایش در آمریکا و کانادا در تهران روی صحنه نرفته، جدیدترین اجرای خود را پس از ماه‌ها دوری با اجرایی ویژه روی صحنه خواهد برد. 
خواننده پاپ سرشناس آذربایجانی که در هفته‌های گذشته اجرایی بزرگ را در چهار شهر اورنج سیتی، سن دیه گو، مونترال و ونکوور تجربه کرده است، برای کنسرت تهرانش برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده است و درباره این اجرا معتقد است: «اجراهای تهران برای من همیشه حائز اهمیت است و خوشحالم که پس از ماه‌ها در تهران به اجرای برنامه خواهم پرداخت و قطعاً کنسرت تهران اجرایی ویژه خواهد بود.»
وی همچنین درباره انتشار آثار جدید خود نیز گفت: «آثاری را برای انتشار تهیه و تولید کرده‌ایم که به‌زودی نسبت به انتشار آن‌ها اقدام خواهیم کرد. آثاری که قطعاً برایشان وقت و انرژی زیادی صرف شده است.»
رحیم شهریاری در سال‌های گذشته کنسرت‌‌های متعددی را در آمریکا و کانادا روی صحنه برده است و برنامه‌های این خواننده به‌طور متوسط هر چهار ماه یک‌بار در این دو کشور برگزار می‌شود. عدم توجه و اطلاع‌رسانی اخبار این کنسرت‌ها باعث شده که استقبال از این برنامه‌ها چندان در رسانه‌ها منعکس نشود و این در حالی‌ست که این خواننده در سال گذشته از حدود بیست هزار ایرانی خارج از کشور در کنسرت‌هایش در آمریکا و کانادا میزبانی کرده است.
گفتنی است، رحیم شهریاری کنسرت‌های خود را در دور جدید فعالیت‌هایش در ایران به تهیه‌کنندگی موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه‌کنندگی «علی حق‌شناس» روی صحنه خواهد برد  و بلیت‌فروشی این کنسرت هم‌اینک از طریق سایت «ایران کنسرت» آغازشده است. 


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه