ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷ - ۲۷ دی ۱۳۹۶

آلبوم «کبوتر خانه» استاد مصطفی قناعت منتشر شد

آلبوم موسیقی «کبوتر خانه» اثری از مصطفی قناعت، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری «خانه هنر خرد»، روانه بازار موسیقی شد.
آلبوم «کبوتر خانه» استاد مصطفی قناعت منتشر شدبه گزارش ریتم نو، این در حالی‌ست که هم‌زمان با نشر اثر، می‌توان آن را از طریق سایت «ریتمو»، به‌صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.
«کبوتر خانه»، نام اثری‌ست تازه از استاد مصطفی قناعت که در قالب 11 قطعه به نام‌های «جویباره»، «آتشگاه»، «دیلمان»، «اسپرلوس»، «ساری گلین»، «رهنان»، «سوگند»، «شور الدشت»، «یاغوش»، «گوشه جز» و «زرد ملیجه»، به اجرا درآمده و از طریق ریتمو در دسترس است.
این پیشکسوت اصفهانی در اثر خود، به اجرای قطعاتی ناب با ساز «کلارینت» پرداخته و «زکریا یوسفی» نیز با نوازندگی سازهای کوبه‌ای با وی همکاری کرده است. همچنین طراحی گرافیک آلبوم «امید نعم الحبیب»، «مهدی قاسمی»، (استودیو ملی)، عکس «محمد رضا سلطانی»، دبیر عکس «شادی قدیریان»، ترجمه «مهرداد غلامی»، صدابرداری «فرهاد ارباب شیرانی»، (استودیو آواهنگ)، ناظر ضبط «نبیل یوسف شریداوی» و میکس و تهیه نسخه نهایی «حامی حقیقی» را عهده‌دار بوده‌اند.
استاد مصطفی قناعت، زاده 1336 در اصفهان است و نوازندگی تخصصی ایشان در زمینه سازهای بادی (کلارینت) است که سابقه‌ای 50 ساله دارد. استاد قناعت از 1347 فعالیت موسیقی خود را در «امور تربیتی استان اصفهان» آغاز کرده و تا به امروز، همکاری‌های متعددی با ارکسترهای معتبر، زیر نظر رهبران و اساتید موسیقی به نامی همچون «ارکستر بزرگ فرهنگ و هنر اصفهان» به سرپرستی زنده‌یاد «مجتبی میرزاده»، «ارکستر ایرانی» به سرپرستی زنده‌یاد «سیروس ساغری»، ارکستر «میرفخرایی» و ...بسیاری مجموعه‌های دیگر داشته است.
شایان‌ذکر است که آلبوم موسیقی «کبوتر خانه» از مصطفی قناعت، توسط «خانه هنر خرد» با مدیریت «مرسده صادقی»، مدیریت هنری «علی صمد پور» و مدیریت اجرایی «فاطمه فرهادی» منتشر شد. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را، از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به دانلود قانونی آن، از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه