ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۲۰ دی ۱۳۹۶
در شب شنبه‌ها،

آلبوم کابوس سپید اثر رسمی گروه اوستا رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی آلبوم کابوس سپید ۲۳ دی در برنامه شب شنبه‌ها برگزار می‌شود.

آلبوم کابوس سپید اثر رسمی گروه اوستابه گزارش ریتم نو؛ کابوس سپید نخستین آلبوم رسمی گروه اوستا است که قرار است هم‌زمان با آخرین اجرای این گروه در تماشاخانه پایتخت رونمایی شود.

این آلبوم متشکل از ۸ قطعه در سبک راک است که آهنگسازی و تنظیم تمام آثار به‌صورت گروهی و باتجربه و نظر جمعی اعضای گروه ساخته‌شده‌اند. کلام و اشعار استفاده‌شده در این قطعات را نیز آرش شفیعی و ماندانا عابدینی سروده‌اند.

شب شنبه‌ها برنامه‌ای است که با رویکرد تجربه‌های متفاوت و گفت‌وگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن اجرا می‌شود و تاکنون میزبان گروه‌های متعددی در سبک‌های گوناگون موسیقی بوده است.

این مجموعه برنامه وارد سومین سال و پنجمین دوره برگزاری خود شده است و توانسته با میزبانی از گروه‌های متعدد تجربه‌های جدید و متفاوتی را در پرفورمنس موسیقی خلق کند.

شب شنبه‌ها در هفته پیش رو شامگاه شنبه ۲۳ دی‌ماه میزبان گروه موسیقی اوستا در تماشاخانه پایتخت خواهد بود که قرار است نخستین آلبوم رسمی خود را رونمایی و سپس در دو سانس برای مخاطبان اجرا کند.

در اين برنامه‌ها رضا دادويي (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرايی)، امیر خرازی (مسئول هماهنگی و برنامه‌ریز)، مونا حمزه (گرافیست) حضور دارند.

علاقه‌مندان می‌توانند براي تهيه بليت این اجراها به سايت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.

آلبوم کابوس سپید اثر رسمی گروه اوستا
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه