ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۱۳ دی ۱۳۹۶
در گفتگو با دارا دارایی عنوان شد:

خوشحالی داماهی از جابجایی سالن/ بداهه‌های متفاوت در جشنواره فجر

دارا دارایی با ابراز خوشحالی از جابجایی سالن کنسرت گروه از برج میلاد به برج آزادی، گفت: اجرا در سالن‌های کوچک‌تر برای گروه «داماهی» اتفاقات بهتری را رقم می‌زند.

در گفتگو با دارا دارایی عنوان شد:به گزارش ریتم نو ، سرپرست گروه «داماهی» گفت: رپرتوار اجرای ما در جشنواره موسیقی فجر مانند اجراهای قبلی است با این تفاوت که مخاطبان دو قطعه جدید را در سالن خواهند شنید که پیش‌ازاین شنیده نشده و جزو کارهای تازه ساخته‌شده ما محسوب می‌شود.

دارا دارایی درباره حضور گروه «داماهی» در جشنواره گفت: پیش از هر چیز باید بگویم که گروه داماهی از جابجایی سالن بسیار خوشحال است و استقبال می‌کند چراکه علاقه شخصی خود ما این است که اجرایمان را در سالن‌های کوچک برگزار کنیم. به‌هرحال صدا، انرژی و شرایط کلی اجرا در سالن‌های کوچک برای ما مناسب‌تر است. اجرا در یک سالنی مثل سالن همایش‌های برج میلاد هرچند که ممکن است، نفع مالی بیشتری برای ما داشته باشد اما برایمان دردسر دارد و ما فکر می‌کنیم که اجرا در سالن‌های کوچک‌تر برای گروه «داماهی» اتفاقات بهتری را رقم می‌زند.

دارایی همچنین گفت: رضا کولغانی هربار روی استیج پرفورم‌هایی را به نمایش می‌گذارد و تمامی این‌ها بداهه هستند و در هر کنسرت نیز متفاوت‌تر است به همین خاطر در این کنسرت هم ما بداهه‌های دیگر و متفاوت خواهد بود.

کنسرت گروه داماهی چهارشنبه 27 دی‌ماه در دو سانس 18:30 و 21:30 در برج آزادی برگزار خواهد شد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه