ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - ۰۴ دی ۱۳۹۶
از اجرا برای بیست هزار ایرانی آمریکا و کانادا تا پاسخ به حواشی برنامه ماهواره ای

رحیم شهریاری: درخواست گوگوش را برای کنسرت مشترک نپذیرفتم

خواننده پاپ سرشناس آذربایجانی از برگزاری تور کنسرت‌هایش در چهار شهر اورنج سیتی، سن دیه گو، مونترال و ونکوور خبر داد که بلیت‌فروشی این کنسرت‌ها در هفته‌های گذشته مورد استقبال ایرانی‌های آمریکا و کانادا قرارگرفته است.

رحیم شهریاری: درخواست گوگوش را برای کنسرت مشترک نپذیرفتمبه گزارش ریتم نو بنا بر اعلام امور رسانه این خواننده، پس از اعلام تاریخ تور کنسرت‌های رحیم شهریاری در چهار شهر آمریکا و کانادا در هفته‌های گذشته، کنسرت این خواننده با استقبال دوستداران موسیقی آذربایجانی روبه‌رو شده است و رحیم شهریاری از احتمال تمدید این اجراها در آمریکا و کانادا خبر داد.

بر اساس برنامه اعلام‌شده از سوی برنامه گذاران این کنسرت‌ها، رحیم شهریاری در تاریخ ششم ژانویه در شهر اورنج سیتی آمریکا، دهم فوریه در سن دیه گو آمریکا، 23 فوریه در مونترال کانادا و 18 مارچ در ونکوور کانادا به اجرای برنامه خواهد پرداخت و این برنامه‌ها در آستانه تمدید برای اجراهایی دو سانس هستند که به‌زودی دراین‌باره اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رحیم شهریاری در سال‌های گذشته کنسرت‌های متعددی را در آمریکا و کانادا روی صحنه برده است و برنامه‌های این خواننده به‌طور متوسط هر چهار ماه یک‌بار در این دو کشور برگزار می‌شود. عدم توجه و اطلاع‌رسانی اخبار این کنسرت‌ها باعث شده که استقبال از این برنامه‌ها چندان در رسانه‌ها منعکس نشود و این در حالی است که این خواننده در سال گذشته از حدود بیست هزار ایرانی خارج از کشور در کنسرت‌هایش در آمریکا و کانادا میزبانی کرده است.

رحیم شهریاری همچنین درباره حواشی برخی رسانه‌ها پس از گفتگویی از این خواننده که در آن اعلام کرده حاضر نیست در کنسرتی مشترک با یکی از خواننده‌های خانم خارج از ایران (فائقه آتشین) روی صحنه برود، توضیح داد: «کاش تصمیم بگیریم و بتوانیم درست قضاوت کنیم چون ممکن است از اصل ماجرا بی‌خبر باشیم و اشتباه قضاوت کنیم. در آن گفتگو من اشاره کردم که درخواست آن خانم محترم را برای کنسرت مشترک نپذیرفتم و دلیلش هم کاملاً مشخص بود. من به‌هرحال ساکن ایران هستم و تحت قوانین کشورم فعالیت می‌کنم و اگر این اجرای دو نفره برگزار می‌شد، مشکلاتی برای اجراها و کنسرت‌های داخلی من به وجود می‌آمد و با نهایت احترام به ایشان جواب منفی دادم.»

شهریاری افزود: «هرگز به دنبال شهرت و موقعیت مالی نبوده و نیستم و همواره سعی کرده‌ام تحت قوانین کشور و احترام به مخاطب در هر شرایطی فعالیت کنم. حواشی به وجود آمده در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی کوچک‌ترین خللی در برنامه‌ریزی کاری من به وجود نخواهد آورد و به‌زودی با برنامه‌ریزی ویژه‌ای دور جدید اجراهای زنده و آثار جدیدم را در ایران از سر خواهم گرفت. »

گفتنی است رحیم شهریاری کنسرت‌های خود را در دور جدید فعالیت‌هایش در تهران به تهیه‌کنندگی موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه‌کنندگی «علی حق‌شناس» روی صحنه خواهد برد و اطلاعات و جزئیات آن به‌زودی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه